TVRadyo

Futbolda 15. haftanın perdesi bugün açılıyor

Futbolda 15. haftanın perdesi bugün açılıyor

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

08 Aralık 2017 Cuma, 09:26 Güncelleme: 08 Aralık 2017 Cuma, 09:27

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

Süper Lig


Bugün:

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)
16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)
19.30 Galatasaray-Teleset Mobilya Akhisarspor (Türk Telekom) 10 Aralık Pazar:
14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)
16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 11 Aralık Pazartesi:
20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

 

TFF 1. Lig

Bugün:

18.00 İstanbulspor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat)

Yarın:

13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adana Demirspor (Kazım Karabekir)
15.30 Gazişehir Gaziantep-MKE Ankaragücü (Gaziantep)
15.30 Adanaspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 10 Aralık Pazar:
13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)
15.30 Grandmedical Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs)
18.00 Akın Çorap Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk) 11 Aralık Pazartesi:
18.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Yeni Eskişehir) 


TFF 2. Lig Kırmızı Grup


Yarın:,


13.00 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.30 Keçiörengücü-Afjet Afyonspor (Ankara Aktepe) 10 Aralık Pazar:
13.30 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen Tahir Şahin)
13.30 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)
13.30 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor (Tuzla Belediye)
13.30 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Bucaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Buca)
13.30 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor (Mersin)
13.30 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler (Antakya Atatürk) 


Beyaz GrupYarın:
13.30 Altay-Pendikspor (İzmir Atatürk)
13.30 Ottocool Karagümrük-Hacettepe (Vefa) 10 Aralık Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Sakaryaspor-Silivrispor (Yeni Sakarya Atatürk)
13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
13.30 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor (Nazilli İlçe)
13.30 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe) 


TFF 3. Lig 


1. Grup


Yarın:


13.30 Orhangazi Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk)
13.30 Bayrampaşa-Kozan Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 10 Aralık Pazar:
13.00 Yomraspor-Bergama Belediyespor (Yomra İlçe)
13.00 12 Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir)
13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Çanakkale Dardanel-Yeni altındağ Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Erzin İlçe)
13.30 Kemerspor 2003-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Fehmi Öncel) 


2. Grup
Yarın:
13.30 Gölcükspor-Anadolu Bağcılarspor (Gölcük) 10 Aralık Pazar:
13.00 Diyarbekirspor-Kırıkhanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk)
13.30 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Tire 1922-Yeşil Bursa (Tire 4 Eylül)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni Orduspor (Darıca İlçe)
13.30 Erokspor-Anagold 24 Erzincanspor (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Muğlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

3. Grup
Yarın:
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaelispor (Avcılar Atatürk) 10 Aralık Pazar:
13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Tekirdağspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Namık Kemal)
13.30 UTAŞ Uşakspor-Aydınspor 1923 (Uşak 1 Eylül)
13.30 Ankara Adliyespor-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM)
13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Arsinspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
13.30 Karacabey Birlikspor-Payasspor (Mustafa Fehmi Gerçeker)
13.30 Osmaniyespor-Cizrespor (Osmaniye 7 Ocak)

PİYASA ÖZET
Son %
BIST 100 108.541 0,36
USD/TRY 3,8254 0,35
EUR/TRY 4,5273 0,41
EUR/USD 1,1824 -0,02
FAİZ 13,40 -0,22
ALTIN/ONS 1.255,73 0,02
BRENT 62,93 0,78
Yukarı