TVRadyo
Hande Kazanova
Hande Kazanova

Günlük burç yorumları

Haftaya başlangıç

Haftaya ay oğlak burcundayken daha çok iş konularına ve sorumluluklarımıza odaklı başlayabiliriz. Bu haftabaşı bir kez daha devreye girecek olan uranüs- plüton karesi, değişmesi gereken konularda bizi zorlayabilir. Aşırılıklardan, tepkilerden, abartıdan, riskli ve tehlikeli hareketlerden ve yerlerden tüm hafta boyunca kaçınalım. Haftasonuna doğru daha rahat etkiler altına giriyoruz.

Koç Burcu: İş alanlarınızda ve kişisel kararlarınızda sizi kısıtlayan herşeye ve herkese karşı isyankar ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkan olmayabilir.

Boğa Burcu: Geleceğinize yönelik aldığınız kararlarda bazı bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Ayrıca zihinsel olarak başkalarını düşüncelerine karşı direndiğiniz ve onların bakış açılarını görmezden geldiğiniz bir dönem içindesiniz.

İkizler Burcu: Bugün arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olaylara şahit olabilirsiniz. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi zorlayabilir. Vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gerekecek.  

Yengeç Burcu: Bugün ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız. Bu hafta ev, aile ve iş hayatınızda güç çekişmelerinden kaçının.
Aslan Burcu: Bugün  iş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir.

Başak Burcu: Bu birkaç gün aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir.

Terazi Burcu:  Aile hayatınızda çatıştığınız ve size güç uygulamak isteyen kişilere tepkinizi ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insanın farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir.

Akrep Burcu: İletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Fikirsel olarak acımasız hedefler, güç sahibi insanlarla girişilecek atışmalar sizi zorlayabilir.

Yay Burcu: Borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler. Yine aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir.

Oğlak Burcu: Bugün parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel istekleriniz ve aile hayatınız arasında sürtüşmeleriniz oluşabilir.

Kova Burcu: Beklenmedik olaylarla yakın çevre ilişkileriniz veya iletişime dayalı işlerinizde bir takım bozulmalar veya sorunlar oluşabilir. Bu hafta düşündüklerinize, sağlığınıza ve iletişim halinde olacağınız her şeye çok dikkat edin.

Balık Burcu: Sosyal çevre, organizasyon, gruplara dayalı işlerinizde, parasal konularda zorlanabilirsiniz. Bu alanlarınızda değişmesi gereken konuların üzerine eğilmeli, sorun yaşarsanız sert tepkiler göstermemelisiniz.

ÖNE ÇIKAN HABERLER
Yukarı