Advertisement

Avrasya Blockhain Zirvesi ile teknoloji ve finans dünyasının kalbi İstanbul’da atacak. Alanında bölgenin en büyük buluşmalarından biri olacak Avrasya Blockhain Zirvesi, kurumsal finansmandan uluslararası ticarete kadar pek çok sektörde danışmanlık hizmetleri sağlayan Kemer Partners tarafından düzenleniyor. Zirve, dünyanın önde gelen blokchain şirketi Huobi Group tarafından destekleniyor.

18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan Avrasya Blockhain Zirvesi, iki gün boyunca, blockchain’in potansiyeli ve geleceği, Doğu ve Batı blockchain uygulamalarındaki farklılıklar, blockchain güvenliği, gizliliği ve ölçeklenebilirliği gibi konuları tartışmaya açacak.

Zirve’de ayrıca; Blockchain’in geleneksel finans kurumlarında kullanımı? Türkiye’de yatırım? Geleneksel girişim sermayeleri neden kriptoparaya yatırım yapmaya başladı? Bankacılık sektörü blockchain teknolojisini nasıl kullanmalı? Stable token’lar geleceği nasıl şekillendirecek? gibi sorulara da farklı oturumlarda yanıt aranacak.

Avrasya Blockhain Zirvesi’nin konuşmacıları arasında Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Direktörü Ahmet Cüneyt Selçuk, Blockchain alanında dünyanın en önemli isimlerinden Türk bilgisayar bilimcisi Emin Gün Sirer, Borusan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Agah Uğur, CoinShares Stratejilerden Sorumlu Üst Yöneticisi Meltem Demirörs, Huobi Group CEO’su Livio Weng ve Huobi Group CFO’su Chris Lee, Eski SPK Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) CEO’su Soner Canko, SabancıDx CEO’su Burak Aydın, Boğaziçi Venture CEO’su Barış Özistek, Proof of Capital CEO’su Chris McCann, Turkcell Dijital İş Servisleri Genel Müdürü Hakan Erkan ve Menapay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş bulunuyor.

Avrasya Blockchain Zirvesi’nin biletlerine, https://www.eurasiablockchain.com adresinden ulaşmak mümkün.

 

Zirve ile ilgili gelişmeleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

Twitter: https://twitter.com/eb_summit

Instagram: https://www.instagram.com/eurasiablockchain

Click Here!