Advertisement

Click Here!

Ağustos 2008’de bitcoin.org alan adının satın alınmasıyla birlikte herkesin hayatına yepyeni bir tanım girdi: Bitcoin. Bitcoin isminin geçtiği ilk kamusal alanın duyulmasından sonra 2009 yılıyla birlikte yavaş yavaş Bitcoin’in ismi yeni çevrelere ulaştı ve 2011 yılında piyasaya çıkarılan Namecoin isimli altcoin ile birlikte kripto para dünyası genişleyerek yepyeni haline kavuştu. Takvimler 2017 yılını gösterdiğinde Bitcoin artık dünya çapında tanınan bir para birimi haline geldi.

Kripto paraların dünya çapında büyük bir bilinirliğe kavuşmasıyla birlikte kripto para borsalarının da doğuşu ve hızlı büyümesine şahit olundu. Globale açılan yerli kripto para borsası Thodex de sektörün duyduğu bu ihtiyaçla birlikte kuruldu.

Thodex Nedir?

Kripto paraların önemli bir yatırım aracı haline gelmesiyle birlikte kripto para borsalarına olan ihtiyaçlar her geçen gün arttı ve bu ihtiyaca karşılık vermek adına 2017 yılında Faruk Fatih Özer tarafından Thodex kuruldu. 5 adet kripto paranın alım satımına aracılık ederek ekosisteme adımını atan Thodex, çeşitliliğiyle Türkiye’de bir ilke imza attı. 2018 yılına gelindiğinde sektör için bir diğer önemli adım atılarak Türkiye’deki ilk Bitcoin ATM’si Thodex tarafından kuruldu. Hızlı bir büyüme gerçekleştiren Thodex, kurulduktan kısa süre sonra Türkiye’nin en hızlı gelişen kripto para borsalarından biri haline geldi. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyumlu olarak KYC ve AML politikaları geliştiren Thodex, Türkiye pazarındaki ilerleyişini şimdi de yurt dışına taşımayı başaran ilk yerli kripto para borsası oldu.

Türkiye’den Globale Açılma Süreci

Kurulduğu ilk günden beri sektörde birçok ilke imza atan ve her zaman gelişme odaklı çalışan Thodex, ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globale açılan ilk yerli kripto para borsası oldu. Aldığı lisansıyla tüm dünyada işlem yapılabilecek bir yapıya kavuşan platformun hedefleri arasında global çapta yeni kullanıcılara ulaşmak yer alsa da mevcut kullanıcıların görüşleri ve geri dönüşleri ışığında güncellemeler yapılmaya da devam ediliyor. Kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutan Thodex, sistemine getirdiği yeniliklerden arayüzünün tasarımına kadar her bir detayı hem globaldeki hem de Türkiye’deki kullanıcıların alışkanlıklarına göre tasarlayarak herkese hitap edebilme fırsatını yaratıyor.

Thodex’in Avantajları Neler?

Kurulduğu ilk günden beri para çeşitliliğine dikkat eden ve bu konuda öncü olan Thodex, globale açılmasıyla birlikte 20’yi aşkın kripto para çeşidiyle kullanıcılarına yepyeni alternatifler sunuyor. Kredi kartı ya da banka kartı ile kripto para alımına olanak sağlayan Thodex’te kullanıcı memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan düşük komisyon oranları ve 7/24 çok dilli bir şekilde hizmet veren canlı destek ekibi bulunuyor. USDT ile işlem yapma imkanı tanıyan Thodex’te USDT-TL ve USDT-Kripto arası işlemlerden komisyon alınmıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan arayüz tasarımı ve altyapısı ile kullanıcıların güvenli ve pratik işlem yapabilmesini sağlayan Thodex, öne çıkan hizmetleriyle de kullanıcıların yatırımlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine ve kazanmalarına olanak sağlıyor. Peki bunlar neler?

  • Affiliate (Ortaklık) Programı: Bu programda kullanıcıya özel oluşturulan referans kodları sayesinde davet edilen her bir yeni üyenin yaptığı işlem üzerinden komisyon kazanılıyor.
  • Stop loss: Kontrollü ticareti sağlamak için yatırımcılar stop loss’u kullanarak satış işlemlerini belirledikleri değerler üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebiliyor.
  • Fiyat alarmı: Alarm sistemi sayesinde üyeler anlık piyasa takibi yaparak potansiyel zararlarını en aza indirebiliyor.
  • Thodex API: Kullanıcılar Thodex API ile verilerini yöneterek alım-satım, emirlerin girilmesi ve iptali, anlık kur bilgisi gibi birçok işlemi çok daha kolay gerçekleştirebiliyor.
  • Mobil uygulama: İstenildiği zaman ve bilgisayara bağlı kalmadan işlem yapılmasına olanak sağlayan Thodex mobil uygulamaları ile kullanıcıların çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmesi sağlanıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Thodex’le Kripto Paralara Anında Yatırım Yapma Fırsatı!

Thodex’in düşük komisyonlu ve fırsatlarla dolu dünyasına adım atmak için platforma ücretsiz bir şekilde üye olup işlemlerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz. İster web’den isterseniz de mobil uygulamadan kripto para dünyasına adım atarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Üyelik oluşturmak için tıklayınız.