Advertisement

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner, ''2012, ekonomik açıdan zorlu bir yıl olacak derken milletvekili maaş artış oranı pek şık olmadı'' dedi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki mesajında, TÜSİAD başkanlığına bir yıllığına tekrar aday olacağı için iyi dileklerini gönderenlere teşekkür eden Boyner, bir sonraki mesajında, ''2012 ekonomik açıdan zorlu bir yıl olacak derken milletvekili maaş artış oranı pek şık olmadı. Bari gerekçesini bilseydik'' yazdı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
26 Aralık 2011 Pazartesi, 17:50 Misafir ülkeye hizmet için değil de ceplerini doldurmak çocuklarına gelecek inşa etmek için milletvekili oluyorlar. eğitimsiz, konuşmayı bile bilmeyen insanlar vekil olursa bu böyle devam eder. eğitim şart.. haram olsun
26 Aralık 2011 Pazartesi, 09:35 Misafir eğer azıcın iniançları varsa şunu bilsinler ki o para onlara haram zehir olsun.bu ülkede asgari ücretle geçinmeye çalışan ,hayatta kalmaya çalışan insanlar varken bu karaktersizlerin yaptıkları kamu vicdanına aykırı.zehir olsun
26 Aralık 2011 Pazartesi, 08:24 Misafir sayın boyneri tebrik ediyorum. hem 2012 çok kötü olacak diyorlar millet vekili maaşlarına zam . asgari ücretli ölsün sürünsün çöp toplasın. hemde kemer sıkacaklarmış ya ,kim kemeri sıkıyor. işçi ve işveren kesimi mi yoksa millet vekili olan burjuvalar mı? yok yok işçiler emekçiler köle olsun ?diğerleri yaşasın işverenleri bankalara tutun onlarda faizle para satsın işveren vergiden kiradan maliyetten başını alamasın. diğerleri yatsın keyif yapsın dimi;?