Advertisement

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal Bloomberg HT'ye açıklamalarda bulundu.

Aysal, sermaye artışının iyi niyetli olduğunu ve şirketin eksi sermayede olduğunu söyleyerek, "SPK bilgi istedi ve her türlü denetim yapılıyor" dedi.

"Küçük yatırımcı zarara uğramadı"

Başkan Aysal, "Büyük rakamlarlarla çalışmak için sermaye çok düşüktü. Galatasaray bilançosunu ilerisi için sıhhatli bir yere getiriyoruz. Sermaye artırımıyla yapımız TTK'ya uygun hale geldi. Küçük yatırımcı zarar uğramadı" şeklinde konuştu.

"Riva'da değeri artıracak proje üzerinde çalışıyoruz"

Aysal, eksik bilançonun kaynağının kur, faiz ve geçmiş dönem zararları olduğuna dikkat çektikten sonra, "Riva'da dğeri artıracak girişim projesi üzerinde çalışıyoruz" dedi.

-Akgiray: Galatasaray hakkındaki iddialar inceleniyor-

Konu hakkında Bloomberg HT'ye değerlendirmelerde bulunan SPK Başkanı Vedat Akgiray, "Medyadaki bütün iddialar incelenir. Galatasaray hakkındaki iddialar da inceleniyor" dedi.

Akgiray, bütün kulüplerimizin sağlıklı bir bilanço yapısına sahip olması gerektiğine de dikkat çekti.

BU HABERE YORUM YAZ
 
22 Şubat 2012 Çarşamba, 03:55 Misafir spk baskanı burdan yazan magdurların haklarını korusun nerde gorulmus sırketın bı gecede 100 de 1000 sermayesını buyuttugu bunla kım yarısabılır zarar kacınılmaz
21 Şubat 2012 Salı, 12:01 Misafir şahsen ben ve benim gibi binlerce kişizarara uğramıştır
21 Şubat 2012 Salı, 11:35 Misafir nasil zarar görmedi 174 ten 100 lot alan 144 e düşünce 3000 tl zarari nerden gördü.allah aysali islah etsin başka da bisey diyemem