Advertisement

Cuma günü Borsada işlem görmeye başlayan ve yaptığı halka arz girişimindeki büyük reklama rağmen, Facebook'un hisse senedi 2. işlem gününde 38 dolar olan halka arz fiyatının altına indi.

Hisseler New York'ta yerel saatle 9:30'da yüzde 6.6 oranında düşerek 35.72 dolara kadar geriledi. Hisseler erken saatlerde yüzde 8.3 düşerek 35.06 dolara kadar inmişti.

Facebook hisseleri borsaya girdiği 18 Mayıs Cuma günü de yalnızca yüzde 0.61'lik zayıf artışla 38,23 dolardan kapanmıştı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
21 Mayıs 2012 Pazartesi, 18:47 Misafir bir haberi verirken mutlak uymamiz gereken ve yazili olmayan kurallar vardir.sizin ekonominin herhangi bir enstürmaniyla ilgili bir yorumunuz yahut fikriniz, her nekadar iyi niyetle söylenmiş dahi olsa bunu diğer insanlar farkli düşünce barelleri içinde farkli bir takim anlayiş biçimleriyle algilayabilirler. onun içindir ki bu durumlarda geneli aşmayan fikirler insanlara yardımcı olabilir.
21 Mayıs 2012 Pazartesi, 17:37 Misafir facebook hisse senedide neyin nesi.tamamen saçma.ama normaldir dünyayı yöneten insanlar böyşe saçma sapan şeyleri göz önünde tutup dünyalar kadar para ve yatırım amacı haline getirebiliyorlar.