Advertisement

Hakkari'de teröristlerce Yeşiltaş Karakolu'na yapılan saldırıdan sonra devam eden operasyonlarda, 8 terörist daha etkisiz hale getirildi. Böylece etkisiz hale getirilen terörist sayısı 18'e yükselmiş oldu.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, sabah saatlerinde, Yüksekova ilçesine bağlı Yeşiltaş Karakolu'na terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıdan sonra bölgede Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in yönettiği geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Hava destekli devam eden operasyonlarda teröristlerle sıcak temas sağlayan güvenlik güçleri, 8 teröristi daha etkisiz hale getirdi. Bölgedeki operasyonların devam ettiği bildirildi.

Sabah saatlerinde Yeşiltaş Karakolu'na düzenlenen ve 8 askerin şehit olduğu, 16 askerin de yaralandığı çatışmada da 10 terörist etkisiz hale getirilmişti.

BU HABERE YORUM YAZ
 
19 Haziran 2012 Salı, 23:32 Misafir işte budur, vatana, millete, bayrağa ve devlete kast eden dünyanın hiçbir yerinde af görmüyor. onların mutlaka öleceğini tüm dünya biliyor. gelişmiş ülkelerin vatandaşları toplumsal hayata saygılı, devlete karşı mükellefiyetlerinde kusursuz ve gayet milliyetçi insanlar. biz daha teröriste, mağdur gibi bakıyoruz. asla acımayın. kıskaca alınanları bitirin biri dahi çıkamasın, türk devletine el uzatmanın bedelini her zaman ağır ödeyeceklerini bilsinler... heryere bayrak asalım.amerikada her binada en az 3 bayrak var...bayraklar da küçük değil oldukça büyük. gün birlik günüdür.
19 Haziran 2012 Salı, 20:02 Misafir allah yardimciniz olsun mehmetçiklerim.