Advertisement

Genelkurmay Başkanlığı, 24 Haziran 2012 tarihinde Kandil bölgesine yönelik hava harekatında, 25 teröristin öldürüldüğünü, 23'ünün yaralandığını bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Yapılan hasar ve zayiat kıymetlendirmesi ve hassas kaynaklardan alınan bilgilerden; 24 Haziran 2012 tarihinde Kandil bölgesine icra edilen hava harekatında, 25 teröristin etkisiz hale getirildiği, 23 teröristin yaralandığı öğrenilmiştir'' ifadesi kullanıldı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
03 Temmuz 2012 Salı, 16:31 Misafir uzun yıllardan sonra doğru ve etkili operasyonlar yapılıyor. dünyanın en demokratik, en gelişmiş ve en medeni ülkesi dahi kanun üzerinde kendini gören silahlı bir terörist gruba asla ve asla göz açtırmaz, onlar mutlaka sonlarının ölüm olduğunu bilir. bu uzun soluklu ve kararlı yürünmesi gereken bir yoldur. terör şimdiye kadar türk devletine "pes" dedirtebileceğini sandı. terör, türk milletine "her ne pahasına olursa olsun, bir çözüm olsun" dedirtmeye çalıştı. bunu başaramayacaklar ve bunu gördüler. vatandaşın kanuna uyduğu sürece kendini nasıl hissettiği ise hiç önemli değil.