Advertisement

Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe (79), TEM otoyolunun Akyazı mevkisinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

TEM Otoyolu İstanbul istikametine seyir halindeki Adnan Selçuk'un kullandığı 34 YUY 65 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki bariyerlere çarptı.

Kazada, araç içinde bulunanlardan Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe, çarpmanın etkisiyle araçtan fırlayarak yola savruldu.

Adatepe olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan araç sürücüsü Selçuk, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Emin Öke Adatepe de Tototasa Acil Yardım Hastanesi'ne kaldırıldı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
02 Ağustos 2012 Perşembe, 10:48 Misafir ülkemizde trafik kabul edilemeyecek sınırların çok ötesinde tam bir kaos. bu ülkede trafikten sorumlu tüm yetkilileri görevden alın. çünkü korkunç bir başarısızlık ve kaos var trafikte. böyle bir ülke ancak hindistan, pakistan, bangladeş kaldı. trafik şu an türkiyede sadece radar denetimi yapıyor. bakınız bu islah eden bir uygulama değil tam tersi türkiye trafiğini hepten berbat etti. çünkü, 2 km önceden "bu yolda radar var" diyorsunuz. en trafik canavarı dahi orda yavaş gidip sonra tüm canavarlığını yapıyor. yeter sivil dahil tüm polis trafiğe de baksın.
02 Ağustos 2012 Perşembe, 10:35 Misafir allah rahmet eylesin. medeni bir ülke olma hayallerinin ve umutlarının içinde büyüdü ama medeni olamamış bir ülkede öldü. türkiye gittikçe medeni dünyanın medeni bir üyesi olacağına gittikçe arap kültürünü din sanan bir vahabi kültürüne doğru akıyor. ve sonuçta bu medeniyetsiz trafikte öldü. dünyada trafik kazalarının en çok olduğu 10. ülkede trafik kazası ile öldü. trafik her gün 15 kişinin hayatını alıyor, onlarcası yaralanıyor, hergün trafik yüzünden yaşanan kavga döğüşün haddi hesabı yok, bu hükümet teşhisi koymuş, "radar sayılarını ve alkol muayenesini artır". medeni insan yetiştirin.
02 Ağustos 2012 Perşembe, 09:33 Misafir allah rahmet eylesin.
Kapat