Advertisement

Libya'nın Bingazi kentinde düzenlenen saldırıda ABD'nin Büyükelçisinin öldüğü resmi kaynaklar tarafından doğrulandı.

Bingazi'de bulunan ABD Büyükelçisi ve beraberindeki heyete roketatarla düzenlenen saldırıda, ABD Büyükelçisi ve beraberindeki 4 Amerikalı görevlinin öldürüldüğü bildirildi.

Protestocular yaptıkları açıklamada ABD yapımı bir 11 Eylül filmini protesto etmek için binayı ateşe verdiklerini vurguladılar.

BU HABERE YORUM YAZ
 
12 Eylül 2012 Çarşamba, 21:51 Misafir bunu yapanlar insan olamaz.öldürüp birde marifetmiş gibi fotoğraflarını çekmişler adamcağızın.insanlık gerçekten ölmüş.yazıktır ya.
12 Eylül 2012 Çarşamba, 14:14 Misafir şiddetle kınıyorum bu eylemi. bu eylemi kınamayanlar müslüman olamaz ve dünyadan adalet ve hakkaniyet bekleyemez. islamın adını terörle eşleştirenler işte bu insanlık dışı eylemlerle dünyanın nefretini kazanan teröristlerdir. arap baharı ayaklanmaları sonrası tüm arap ülkelerinin hergün biraz daha radikallerin eline geçiyor olması düşündürücüdür. ülkemizde ise hertürlü radikkalleşmeye asla izin verilmemeli ve zemin hazırlanmamalıdır. arap baharı "işte tüm islam dünyası böyle korkunç radikallerdir" tuzağına hazırlık mıdır, şimdi merak etmeye başladım doğrusu.her zaman ve heryerde teröre hayır.