Advertisement

Kasımpaşa Spor Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, futbol takımının, yeni teknik direktörü Shota Arveladze ile iyi bir uyum yakaladığını ifade etti.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında, 21 Ekim Pazar günü İstanbul'da Mersin İdmanyurdu ile yapacakları maç öncesi takımın durumunu değerlendiren Hasan Hilmi Öksüz, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirdiklerini kaydetti.

Lacivert-beyazlı ekibin lige verilen arada Antalya'daki kampını ziyaret ettiğini bildiren Öksüz, ''Kampta teknik direktörümüz Shota Arveladze ve ekibiyle takımı kaynaşmış olarak gördüm. Takımımız yeni teknik direktörüyle gayet iyi bir uyum sağladı. Takımın havasından ve ortamından çok memnun kaldım. Kemerburgaz'daki tesislerimizde ilk antrenmanı da izledim. Her şey gayet güzel, herkes keyifli. Bazı futbolcularımızın ufak tefek sakatlık sorunları da hallolunca eksiğimiz kalmayacak'' diye konuştu.-''Arveladze ile daha iyi yerlere geleceğiz''

Başkan vekili Öksüz, takımın geleceği için teknik direktör Shota Arveladze'den beklentilerinin büyük olduğunu ifade etti.

Süper Lig'in iddialı ekiplerinden birisi olmak istediklerini, Kemerburgaz tesisleri gibi yatırımlarla da bunun altyapısını hazırladıklarını anlatan Öksüz, ''Gerek bu sezon gerekse sonraki yıllarda daha iyi olmak için çalışmalar yapıyoruz. Yeni teknik direktörümüz Shota Arveladze ile daha iyi yerlere geleceğimize, geleceğe daha bir güvenle bakacağımız bir takım olacağımıza inanıyorum'' şeklinde ifadeler kullandı.-''Mersin İdmanyurdu maçında isteğimizi sahaya yansıtmalıyız''

Antalya kampında ve İstanbul'da yaptıkları çalışmaların ardından takımın, milli maçlar arasının ardından lige iyi bir giriş yapmasını beklediklerini anlatan Hasan Hilmi Öksüz, Mersin İdmanyurdu maçının önemli olduğunu vurguladı.

Rakiplerinin de 7 haftalık bölümün ardından puan sıralamasındaki yeri itibarıyla 3 puan için mücadele vereceğini ifade eden Öksüz, şunları kaydetti:

''Rakibimizin bulunduğu durumu en çok yaşayan kulüp başkanlarından birisiyim. O sıkıntıları çok çektik. Durumlarını gayet iyi biliyorum. Onlar da 3 puan için oynayacak. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Karşımızdaki rakip kim olursa olsun aynı mücadelemizi ortaya koymamız gerekiyor. Kazanmak için isteğimizi ve arzumuzu sahaya yansıtmalıyız. Arkadaşlığı, yardımlaşmayı elden bırakmayan takım sonucunu alır. Takımın o günkü havası da çok önemli tabi. Arzu ediyorsan, terini akıtıyorsan sonucunu da alırsın.''

İlgili haber için tıklayınız...