Advertisement

Trabzonspor'un yeni başkanı Hacıosmanoğlu

Trabzonspor

Kulüp Başkanlığı'na seçilen Hacıosmanoğlu, "Biz o koltuğun ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz. Orada nasıl oturulması gerektiğini de biliyoruz" açıklamasında bulundu

27 Mayıs 2013 Pazartesi, 07:42 Güncelleme: 27 Mayıs 2013 Pazartesi, 07:43

Trabzonspor'un olağanüstü genel kurulunda başkanlığa seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu, "Biz o koltuğun ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz. Orada nasıl oturulması gerektiğini de biliyoruz" dedi.

Kendisini destekleyen taraftarların alkışları arasında kürsüye gelen Hacıosmanoğlu, genel kuruldan çıkan sonucun hayırlara vesile olmasını diledi.

Her zaman Trabzonspor sevdalıların gönlünde yerleri olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, "Oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Trabzonspor başkanı konuşmaz, icraat yapar. Biz zamanında yeteri kadar konuştuk, artık susma, icraat yapma zamanımız geldi. Yalnız hiç kimse merak etmesin, elbette ki güçlü liderler yanlarında kendisinden güçlü insanlar da taşır. Türk futbolunu temizlemek için çok güçlü olmamız, emek hırsızlarına karşı dik olmamız lazım. Biz konuşmayacağız ama yönetim kurulunda çok değerli arkadaşlarımız var" ifadelerini kullandı.

"Bize hep kavgacı, Trabzonspor başkanı olursa aynı şeyleri yapar mı diye yakıştırmalar yapılıyordu" diyen Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:
"Biz o koltuğun ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz. Orada nasıl oturulması gerektiğini de biliyoruz. Bizim kavgamız, haksızlıklara karşı mücadele etmektir. Mücadelenin adı kavgaysa kavgacıyız ama Trabzonspor başkanı olarak bunu bizim yapmamız söz konusu değil ama yine Türk futbolunu kirleten, kendi çıkarları için kullanan insanlarla çok mücadele edeceğiz."

Genel kurulda Trabzonspor sevdalıların oylarıyla kazandığını söyleyen Hacıosmanoğlu, "Ama kazanmamızın arkasında çok gizli kahramanlar vardır. Kader arkadaşım İbrahim Usta'ya sonsuz teşekkür ederim. Trabzonspor başkanı olduk ama padişah gibi oturmayacağız. Bize verilen görev Trabzon sevdalılarına hizmet etmektir. Biz de onların hizmetkarı olarak çalışacağız. Birlikteliği Trabzonspor başkanı sağlar. Bunu özveriyle yapmak bizim asli görevlerimizdendir. Bu saatten sonra bu güçlü camianın bütün paydaşlarını Trabzonspor etrafında toplamak ne pahasına olursa olsun aslı görevlerimizden biridir. Bundan kimsenin endişesi olmasın" diye konuştu.

AAÖNE ÇIKAN HABERLER
PİYASA ÖZET
Son %
BIST 100 90.787 0,32
USD/TRY 5,9011 0,45
EUR/TRY 6,6346 -0,23
EUR/USD 1,1212 -0,59
FAİZ 22,67 0,22
ALTIN/ONS 1.339,05 -0,20
BRENT 62,26 0,40
© haberturk.com
Yukarı