Advertisement

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes, teknik direktör Slaven Bilic'e övgüler yağdırdı.

Fernandes, Bilic'in ne istediğini bilen bir insan olduğunu ifade ederek, "İstediği şeyin gerçekleşmesi için bizi çok çalıştırıyor. Çok başarılı bir hoca ile çalışıyoruz, teknik direktörümüz felsefemizi değiştirdi" dedi.

Takımda ciddi bir rekabetin yaşandığına değinen Fernandes, "Yeni oyuncular geldi. Bize çok yardımcı oldular. Kaliteli, ne yapmak istediğini bilen oyunculara sahibiz. Takımda ciddi bir rekabet var. Bütün oyuncular ilk 11'e girmek için mücadele ediyor. Yeni gelen oyuncular işimizi kolaylaştırdı" ifadelerini kullandı.-Galatasaray derbisi

Portekizli futbolcu, Galatasaray ile hafta sonunda oynayacakları derbi maça da değinerek, şunları kaydetti:

"Son 2 yılın şampiyonuyla oynayacağız. Geçen haftaki oyunun üstüne koymalıyız. Ortada bir maç olacak, favori yok. Maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Beşiktaş taraftarı her zaman yaptığı gibi bu maçta da bize desteklerini verecektir. Maçı kazanıp onları mutlu etmek istiyoruz."

Beşiktaş'ta bulunmaktan mutluluk duyduğunu anlatan Fernandes, "Burada olmaktan mutluyum. Bir sorun yaşamadım. Burada olduğum zamanların keyfini çıkarıyorum" şeklinde konuştu.