Advertisement

AK Parti 13 büyükşehirin ilçe adaylarını açıkladı

AK Parti 13 büyükşehirin ilçe adaylarını açıkladı

AK Parti'nin, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya ve Manisa ilçe belediye başkan adayları açıklandı

21 Ocak 2014 Salı, 14:53 Güncelleme: 21 Ocak 2014 Salı, 15:13

AK Parti'nin, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya ve Manisa ilçe belediye başkan adayları açıklandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in, AK Parti Genel Merkez Binasında düzenlenen toplantıda açıkladığı 13 büyükşehire bağlı ilçe belediye başkan adayları şöyle:

1- Ankara ilçe belediye başkan adayları:


Akyurt: Gültekin Ayantaş


altındağ: Veysel Tiryaki


Ayaş: Bülent Taşan


Bala: İbrahim Gürbüz


Beypazarı: Tuncer Kaplan


Çamlıdere: Hazım Caner Can


Çankaya: Barış Aydın


Çubuk: Tuncay Acehan


Elmadağ: Gazi Şahin


Etimesgut: Rıza Gezer


Evren: Abdülkadir Demirci


Gölbaşı: Fatih Duruay


Güdül: Havva Yıldırım


Haymana: Hacı Aysu


Kalecik: Filiz Ulusoy


Kazan: Lokman Ertürk


Keçören: Mustafa Ak


Kızılcıhamam: Muhittin Güney


Mamak: Mesut Akgül


Nallıhan: Mehmet Mete


Polatlı: Yakup Çelik


Pursaklar: Selçuk Çetin


Sincan: Mustafa Tuna


Şereflikoçhisar: Ferda Polat


Yenimahalle: Adem Ceylan




2- Bursa ilçe belediye başkan adayları:


Büyükorhan: Hasan Taş


Gemlik: Refik Yılmaz


Gürsu: Cüneyt Yıldız


Harmancık: Mustafa Çetinkaya


İnegöl: Ali Nur Aktş


İznik: Osman Sargın


Karacabey: Ali Özkan


Keles: Metin Teke


Kestel: Yener Acar


Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan


Mudanya: Arif Bayrak


Nilüfer: Mustafa Esgin


Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu


Orhangazi: Neşet Çağlayan


Osmangazi: Mustafa Dündar


Yenişehir: Süleyman Çelik


Yıldırım: İsmail Hakkı Edebali




3- Denizli ilçe belediye başkan adayları


Acıpayam: Hulusi Şevkan


Babadağ: Salim Demirezen


Baklan: Yusuf Gülsever


Bekilli: Yaşar Halil Yiğit


Beyağaç: Mustafa Akçay


Bozkurt: Ali Kavsara


Buldan: Ahmet Kırık


Çal: Osman Saruhan


Çameli: Cengiz Arslan


Çardak: Mahmut Öztürk


Çivril: Gürcan Güven


Güney: Halil Ayhan


Honaz: Turgut Devecioğlu


Kale: Erkan Hayla


Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu


Pamukkale: Hüseyin Gürlesin


Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş


Serinhisar: Mehmet Kobaş


Tavas: Turhan Veli Akyol


4- Diyarbakır ilçe belediye başkan adayları:


Bağlar: Alaattin Parlak


Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu


Çermik: Mehmet Akdağ


Çınar: Mehmet Ali Arzu


Çüngüş: Zübeyir Arslanca


Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu


Eğil: Mehmet Karakaş


Ergani: Abbas Hüseyinoğlu


Hani: Mehmet Fatih Kayhan


Hazro: Faruk İncel


Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli


Kocaköy: Mehmet Tahir Kılıç


Kulp: Abdullah Özgen


Lice: Mehmet Sait Demir


Silvan: Garip Gündoğdu


Sur: Abdurrahman Kurt


Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu




5- Erzurum ilçe belediye başkan adayları


Aşkale: Enver Başaran


Aziziye: Muhammed Cevdet Orhan


Çat: Melik Yaşar


Hınıs: Sebahattin Kızıltaş


Horasan: Abdulhatem Bastem


İspir: Osman Çakır


Karaçoban: Sedat Gümüş


Karayazı: Seyfettin Kırık


Köprüköy: Osman Belli


Narman: Yücel Ahmet İşleyen


Oltu: İbrahim Ziyrek


Olur: Rüstem Polat


Palandöken : Orhan Bulutlar


Pasinler: Ünsal Sertoğlu


Pazaryolu: Recep Kaplan


Şenkaya: Görbil Özcan


Tekman: Müfit Bingöl


Tortum: Hasan Çakmak


Uzundere: Muhammet Halis Özsoy


Yakutiye: Ali Korkut



6- Eskişehir ilçe belediye başkan adayları


Beylikova: Özkan Alp


Çifteler: Metin Özen


Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt


Han: Mustafa Pekak


İnönü: Kadir Bozkurt


Mahmudiye: Ayşe Güney


Mihalıççık: İsmail Uysal


Odunpazarı: Nevzat Önder


Sarıcakaya: Faruk Güler


Seyitgazi: Hasan Kalın


Tepebaşı: Orhan Soydaş


(Alpu, Mihalgazi, Sivrihisar ilçe belediye başkan adayları daha sonra açıklanacak)




7- Gaziantep ilçe belediye başkan adayları:


Araban: Mehmet Özdemir


Islahiye: Kemal Vural


Karkamış: Nuh Kocaaslan


Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan


Nurdağı: Mehmet Yıldırır


Oğuzeli: Süleyman Akgün


Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu


Şehitkamil: M. Rıdvan Fadıloğlu


Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu




8- Kocaeli ilçe belediye başkan adayları:


İzmit: Nevzat Doğan


Derince: Ali Haydar Bulut


Körfez: İsmail Baran


Başiskele: Hüseyin Ayaz


Gebze: Adnan Köşker


Karamürsel: İsmail Yıldırım


Gölcük: Mehmet Ellibeş


Darıca: Şükrü Karabacak


Kartepe: Hüseyin Üzülmez


Çayırova: Şevki Demirci


Dilovası: Ali Toltar


Kandıra: Ünal Köken




9- Konya ilçe belediye başkan adayları:


Ahırlı: İsa Akgül


Akören: Muzaffer Tuzlukçu


Akşehir: Salih Akkaya


Altınekin: Ali Poçan


Beyşehir: Murat Özaltun


Bozkır: İbrahim Gün


Cihanbey: Mehmet Kale


Çeltik: Mehmet Ekizoğlu


Çumra: Mehmet Oğuz


Derbent: Hamdi Acar


Derebucak: Ahmet Kısa


Doğanhisar: Ömer Kayhan


Emirgazi: Süleyman Kaygısız


Ereğli: Özkan Özüven


Güneysınır: İsmail Özcan


Hadim: Ahmet Hadimoğlu


Halkapınar: Mesut Önder


Hüyük: Mehmet Şahin


Ilgın: Halil İbrahim Oral


Kadınhan: Mehmet Nuri Ödük


Karapınar: Mehmet Yaka


Karatay: Mehmet Hançerli


Kulu: Ahmet Yıldız


Meram: Fatma Toru


Sarayönü: Nafiz Solak


Selçuklu: Uğur İbrahim Altay


Seydişehir: Mehmet Tutal


Taşkent: Osman Arı


Tuzlukçu: Mustafa Sak


Yalıhüyük: Hasan Koçer


Yunak: Abdullah Emre Demirhan




10- Manisa ilçe belediye başkan adayları:


Ahmetli: Ahmet Alhan


Akhisar: Salih Hızlı


Alaşehir: Adnan Özdişçi


Demirci: Selami Selçuk


Gölmarmara: Kamil Öz


Gördes: Muhammed Akyol


Kırkağaç: Yaşar İsmail Gedüz


Köprübaşı: Zafer Mergen


Kula: Selim Aşkın


Salihli: Hüsnü Tuğrul


Sarıgöl: Ali Aybal


Saruhanlı: Hüseyin Yaralı


Selendi: Muhammed Akcan


Soma: Hasan Ergene


Şehzadeler: Ömer Faruk Çelik


Turgutlu: Mustafa Serhat Orhan


Yunusemre: Mehmet Çerçi




11- Malatya ilçe belediye başkan adayları


Akçadağ: Ali Kazgan


Arapgir: Haluk Cömertoğlu


Arguvan: Vahap Doğan


Battalgazi: Selahattin Gürkan


Darende: Süleyman Eser


Doğanşehir: Vahap Küçük


Doğanyol: Recep Gülbey


Hekimhan: Kemal Deniz


Kale: Cemal Akdemir


Kuluncak: Mehmet Boyraz


Pütürge: Mehmet Polat


Yazıhan: Nevzat Öztürk


Yeşilyurt: Hacı Uğur Polat




12- Kahramanmaraş ilçe belediye başkan adayları:


Afşin: Mehmet Fatih Güven


Andırın: Baki Tezcan


Çağlayancerit: Üzeyir Kızıleski


Dulkadiroğlu: Nacati Okay


Ekinözü: Nursi Çeleğen


Elbistan: Durmuş Küçük


Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın


Nurhak: Ali Uzun


Onikişubat: Hanefi Mahçiçek


Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ


Türkoğlu: Osman Okumuş




13- Kayseri ilçe belediye başkan adayları


Akkışla: Ali Ergül


Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu


Develi: Mehmet Cabbar


Felahiye: Vural Coşkun


Hacılar: Doğar Ekici


İncesu: Zekeriya Karayol


Kocasinan: Mustafa Çelik


Melikgazi: Memduh Büyükkılıç


Özvatan: Nasip Aksoy


Pınarbaşı: Yusuf Kemal Altıparmak


Sarıoğlan: Ali Taştan


Sarız: Ömer Akpınar


Talas: Mustafa Palancıoğlu


Tomarza: Fahrettin Işık


Yahyalı: Esat Öztürk


Yeşilhisar: Abdülkadir Akdeniz

AA



ÖNE ÇIKAN HABERLER
PİYASA ÖZET
Son %
BIST 100 86.072 1,74
USD/TRY 6,0802 -0,31
EUR/TRY 6,8436 -0,14
EUR/USD 1,1210 0,24
FAİZ 25,74 -0,69
ALTIN/ONS 1.284,93 0,12
BRENT 68,69 1,37
© haberturk.com
Yukarı