Advertisement

BloombergHT ve BloombergHT.com sponsorluğundan düzenlenecek olan Dünya Kurumsal Golf Turnuvası’nın (World Corporate Golf Challenge) Türkiye ayağı, 18-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya Belek’teki 45 delikli Gloria Golf sahasında gerçekleştirilecek.

Kazanan takım, 01-06 Temmuz 2014 tarihleri arasında İspanya’da düzenlenecek dünya finalinde organizasyonun davetlisi olarak Türkiye’yi ve şirketini temsil edecek.

Her takımda iki oyuncunun yer aldığı formattaki turnuva 19-20 Nisan tarihlerinde 18 delik üzerinden düzenlenecek turnuvada Türkiye Golf Federasyonunun kuralları geçerli olacak. Turnuvanın bitiminin ardından 20 Nisan tarihinde de ödül töreni gerçekleştirilecek.

World Corporate Golf Challenge (Dünya Kurumsal Golf Turnuvası), spor yaparken iş ilişkilerinin geliştirilmesine olanak sağlarken şirketlere de dünya platformunda temsil fırsatı sunan bir organizasyon. 21 ülke ayağı olan organizasyonun finali, golf kanalı Golfing World tarafından yayınlanıyor ve yaklaşık 350 milyon kişi tarafından izleniyor.

Organizasyonu Türkiye’ye getiren Matrix Travel yöneticisi Yavuz Üngör, turnuvanın gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirterek, “Golf sporunun Türkiye’deki gelişimini göz önünde bulundurduğumuzda böylesine büyük bir uluslararası organizasyonu gerçekleştirmekten ve iş dünyasını golf sahasında bir araya getirmekten mutluyuz." açıklamasında bulundu.