Advertisement

Elazığ - Fenerbahçe maçının 11 bitmesinin ardından açıklama yapan Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, basın toplantısında futbol konuşmayacağına dikkati çekerek, her zaman doğru olanların arkasında durmaya çalıştığını, kendilerinin artık sıkıldıklarını söyledi.

Sivasspor maçında verilmeyen bir penaltı bulunduğunu, bunun görülmemesinin imkansız olduğunu savunan Demirel, şöyle devam etti:

''Bizim performansımız tartışılıyor ama şu iki haftayı konuşalım. Bizim maçlarda verilen kararları konuşsunlar. Ben dikkat edilmesini rica ediyorum. Emek veriyoruz. 'Bu kadar hata olmaz' diyoruz. Biraz daha dikkat edilmesinden yanayım. Bize verilen hakemlere bakılmasını istiyorum. Neticesinde puan kaybettik. Ne olursa olsun bu sene takım arkadaşlarımızla her yerde mücadelemizi vereceğiz. Eninde sonunda doğru olan şey gerçekleşecektir.''

Fenerbahçeli Dirk Kuyt ise deplasmanda 2 puan bırakmanın üzücü olduğunu ancak 10 kişi oynamalarında rağmen takımının vazgeçmediğini ve maçı berabere tamamladıklarını vurguladı.

 

-Elazığ cephesi

Elazığsporlu futbolcu Batuhan Karadeniz, 1-1 biten Fenerbahçe maçında 2 puan kaybettiklerini söyledi.

Karadeniz, Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, maçın ilk 10 dakikasına iyi başlayamadıklarını ancak daha sonra pozisyonlara girdiklerini belirtti.

Golü bulmanın avantaj olduğunu, herkese iyi bir karşılaşma seyrettirdiklerini anlatan Karadeniz, ''Elazığspor olarak üzgünüz. Buradan iki puan kaybettiğimizi düşünüyoruz. İnşallah Sivasspor maçından üç puanla dönmeyi düşünüyoruz'' diye konuştu.

Elazığsporlu Marvin Zegeler ise ilk yarıya kötü başladıklarını ancak daha sonra 1-0 öne geçtiklerini, karşılaşmadan 3 puanla ayrılamadıkları için üzgün olduklarını kaydetti.
BU HABERE YORUM YAZ
 
25 Şubat 2014 Salı, 16:28 Misafir fenere su yok
25 Şubat 2014 Salı, 09:07 Misafir 2010-2011 sezonunda trabzonsporun fenerbahçe ile yaptığı istanbuldaki maçta hakemin kararlarını kim tartışacak. o maçtan sonra trabzonspor aleyhine çalınanlar ne olacak. haksızlıkla kazandığınız ve hala olmamanız gereken bir ligde mücadele etmenizi kim açıklayacak...