Advertisement

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 17 Nisan Perşembe günü 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler şunlar:

Sultanbeyli'de; Necip Fazıl Mahallesi, Kur'an Kursu Caddesi, Cumhuriyet İlkokulu civarı, Seyid Havva Caddesi, Farabi Sokak ve İSKİ civarı, Trabzon, Gaziantep caddeleri ve park civarı.

Pendik'te; Yeşil Bağlar Mahallesi, Eğitim, Serin, Tunalı, Feri, Site sokakları, Gizem Tekstil, İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu.

Kartal'da; Yalı Mahallesi, Turgut Paşa ve Bağlar caddeleri, Kadim, Tepe, Tufan, Sunar, Ortaç, Mineral, Topel, Karaağaç ve Konfor sokaklar ile Sağlık Ocağı, Topselvi Mahallesi, Topselvi Caddesi, Üsküp, Yüce, Genç, Cami sokaklar ve Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu.

Beykoz'da; Kavacık Mahallesi, Onur Yapı Sitesi, Timuçin, Hakan, Beyzade, Uygur, Şarklı, Nüve, Sinem, Örf, Kayabey ve Orhun sokaklar, Alyap Sitesi, Otağtepe Caddesi, Ataş Villaları Mahmureler, Sanal, Nural, Seval, Pembehanım ve Tamam sokaklar, Kürşat ve Otağtepe caddeleri, Yurtsever, Zafertepe, Nural, Perçemlikız sokaklar, Mihrabat Caddesi, Gün Sokak, Orhan Veli Kanık Caddesi, Ihlamur Sokak, Hidiv Kasrı Caddesi ve civarı, Orman İşletme Müdürlüğü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü.

Öte yandan, Pendik'te aynı gün 12.00-13.00 saatleri arasında Güzelyalı Mahallesi, Malazlar Kibrit Fabrikası, Parsan Fabrikası, Pendorya Alışveriş Merkezi ve Metro Alışveriş Merkezi civarı, Garanti Bankası Şantiyesi, Marmara Un Fabrikası ve Yamakoğlu Kerestecilik civarına elektrik verilemeyecek.