Advertisement

Türkiye halkla ilişkiler (PR) endüstrisinde medya ilişkileri için oluşturulan internet tabanlı bir platform olan BSNODS’in yeni sürümü, uluslararası pazarlarda kullanılacak yeni markası “Faselis” , dün Hollanda İstanbul Başkonsolosu Robert Schuddeboom’un katılımıyla Hollanda Konsolosluğu Sarayı’nda yapılan ve bir kokteylde tanıtıldı.

Faselis’in sadece bir medya datası ve basın bülteni dağıtımı olmaktan çıkarak iletişim sektörü için tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri “Medya ve Müşteri İlişkileri Platformu” olduğunu belirten Faselis B.V. CEO’su Aydın Sün, global bir oyuncu olmak için PR pazarı güçlü olan tüm ülkelerde yerel iş ortaklarıyla çalışacaklarını söyledi.

Halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmeti veren ajansların ve kurumsal firmalarda çalışan iletişim profesyonellerinn medya ilişkilerinde yaşadığı sorunlara çözüm getirmek amacıyla geliştirilmiş internet tabanlı bir platform olan BSNODS'de, Türkiye genelinde yayın yapan ulusal, sektörel ve yerel 7225 yayın, 21516 gazeteci var. BSNODS cirosunu da 2009'dan bu yana artırmayı başardı.