Advertisement

Teknolojik gelişmelerle insanlar yaşam sürelerini uzatmanın, hatta hiç ölmemenin yollarını bulmaya çalışıyor. Her gün daha fazla Silikon vadisi şirketi buna yardımcı olsa da, teknolojik gelişmeler ölüme meydan okuyarak dünyadaki eşitsizliği daha da artıyor.

Daha fazla girişimci, yaşamı uzatmayı ve ölümsüzlüğü en önemli konu olarak görürken, Facebook direktörü milyarder Peter Theil, ölümün "bir sırdan, çözülebilen bir problem" haline geleceğini düşünüyor.

-devamı businessht.com'da-

BU HABERE YORUM YAZ
 
09 Eylül 2015 Çarşamba, 14:28 Misafir ölümsüzlük mümkün değil ama hücrenin 25 yıl daha gençleştirilmesinin başarıldığını düşünün. o zaman siz 65 - 70 yaşında super zengin bir adama birkaç seans bir tedavi ile bedensel dinçlikte 40 yaşına döneceğini söylediğinizde ancak bu biraz pahallı 100 milyon usd dediğinizde o parayı seve seve verir. elbet ki bu teknoloji sadece süper zenginlerin ve süper devlet adamlarının sahip olduğu bir imkan olacak. ve bu teknolojiyi bulan apple ın 10 katı para kazanacak. holdinglerimizin aklı varsa bu alana çalışsın.