Advertisement

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Spor Toto Süper Lig'de 2-0 yenildikleri Gaziantepspor maçından sonra yaptığı açıklamada istifa sinyali veren, bugün de futbolcular ve kulüp çalışanlarıyla vedalaşan teknik direktör Mustafa Denizli'nin, istifa etmediğini söyledi.

Özbek, sahibi olduğu otelin çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Denizli ile henüz görüşmediğini belirterek, "Kendisiyle görüşmedim. Bugün biraz yoğunluk var. Yarın görüşeceğim. Birkaç işim daha var. Bu yoğunluk geçsin görüşürüz" dedi.

Denizli'nin istifa edip etmediğiyle ilgili sorulara Özbek, "Hayır istifa etmedi. Daha görüşeceğiz" cevabını verdi.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, Denizli'nin bugünkü antrenmana çıkmadığının hatırlatılması üzerine, "Görüşmediğim için net bir cevap veremiyorum" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Denizli'nin istifa etmesi durumunda, kararının ne olacağı sorulan Özbek, "Kendisiyle görüşmeden bir şey söylemek istemiyorum. Mustafa Denizli hala bizim hocamız" diye konuştu.

Özbek, "Mustafa Denizli'nin kalmasını istiyor musunuz?" sorusunu, "Görüşeyim ondan sonra gerekeni söyleyeceğim" şeklinde yanıtladı.

- Dursun Özbek'in yoğun günü

Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek, yoğun bir gün geçirdi.

Sabah saatlerinde Türk Telekom Arena'da kulübün hukukçularıyla görüşen Özbek, 1,5 saat süren bir toplantı yaptı. Vefat eden iş adamı Adil Karaağaç'ın öğle vakti Teşvikiye Camisi'ndeki cenaze namazına katılan Özbek, daha sonra yeniden Türk Telekom Arena'ya gitti.

Burada bir süre kalan Dursun Özbek, başka bir toplantı için sahibi olduğu Gayrettepe'deki otele geçti. İçeride yaklaşık 1 saat kalan Özbek, bugün katılacağı 3. toplantı için otelden ayrıldı.

Mustafa Denizli'nin takımdaki geleceği konusu nedeniyle gün boyu medya mensuplarının takibinde olan Özbek'in, gergin olması da dikkati çekti.

AA