Advertisement

Turizm Medya Grubu’nun düzenlediği ve Bloomberg HT'nin sponsoru olduğu 17 Mart Perşembe günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde dördüncüsü gerçekleşecek, sektörün “Oscar”ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne geri sayım başladı. Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunan MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri toplam 31 kategoriden verilecek.

İstanbul, 16-18 Mart tarihleri arasında dev turizm fuarına ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin tek, dünyanın ise en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik fuarını ziyaretçileriyle buluşmak için gün sayıyor. İstanbul Kongre Merkezi- ICC ve İstanbul Lütfi Kırdar- ICEC’de tüm etkinlik sektörüne ev sahipliği yapacak fuar; zirveden, görkemli ödül törenine, seminerden, B2B görüşmelere dolu dolu içeriğiyle toplam 15 bin kişiyi ağırlayacak. Fuarın ikinci günü olan 17 Mart Perşembe günü saat 18:30’da Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek sektörün en prestijli ödül töreni ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri ile en iyi AVM etkinliğinden, en iyi etkinlik prodüksiyonuna, en iyi gençlik festivalinden, en iyi lansman etkinliğine, belediye festivallerinden, gençlik festivallerine kadar en özel etkinliklere ödülleri teslim edilecek.  

31 kategorinin en iyileri ödülleriyle yarışı sonlandıracak

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne festivaller, gençlik festivalleri, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri spor ve gerilla etkinlikleri gibi  toplam 32 kategoriden adaylar başvuruda bulundu. Başvurular, www.miceodulleri.com web sitesi üzerinden, alanlarının en iyilerinin yer aldığı 74 kişilik jüri heyeti tarafından online oylanıp, geçtiğimiz ay Swiss Otel’de gerçekleştirilen jüri- finalist toplantısında finalistler sunumlarını gerçekleştirdi.  Heyecanlı ödül yarışında finale kalan adaylara yapılan oylamalar ve sunum sonrasında şimdi de görkemli ödül töreniyle ödülleri takdim edilecek.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri yine unutulmaz sahne şovları, görsel şölenler ve after party ile konuşulacak. Görkemli kırmızı halı seremonisi ile gerçekleştirilecek törende sene boyunca performanslarıyla rakiplerini geride bırakan finalistler ödüllerini alarak yarışmayı sonlandıracak. MICE sektör profesyonellerinden oluşan 2 bin 500 davetlinin katılacağı ödülleri sahiplerine televizyon dünyasının ünlü isimleri takdim edecek.


ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.miceodulleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:

Team İletişim ve Danışmanlık

Ece Kuplay – 0530 615 88 46 – ece.kuplay@teamiletisim.com