Advertisement

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Atatürk Havalimanı'nda Cezayir'e hareketinden önce açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dünkü açıklamalarına ilişkin soruyu yanıtlayan Erdoğan, " İçişleri Bakanımızın konuşmasında belli bir yerinde bir duygusallık olabilir ama ben de kendisi ile dün görüştüm, böyle bu trollerin yapmış olduğu açıklamalardaki bu tür kabine vs. bunlarla alakalı hiçbir şey söz konusu değil.. İstifası vs. asla söz konusu değil" dedi.

Erdoğan, "Bu söylenenler veya bu biraz belki ifadem ağır olacak ama ahlaksız troller vasıtayısla yapılanlar bizleri rahatsız etmektedir. İçişleri Bakanımızın konuşmasında belli bir yerinde bir duygusallık olabilir ama ben de kendisi ile dün görüştüm, böyle bu trollerin yapmış olduğu açıklamalardaki bu tür kabine vs. bunlarla alakalı hiçbir şey söz konusu değil.. İstifası vs. asla söz konusu değil" şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu trol ahlaksızlıkları ülkemizin kendi içindeki birlikteliğini bozmaya yönelik atılan adımlardır. Türkiye'yi troller idare etmeyecek" açıklamasını yaptı