Advertisement

“Geleceğe kurulan köprü” ana temasıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ISTANBUL REstate 2011, 17–18 Mayıs 2011 tarihlerinde Istanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

ISTANBUL REstate’de, Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve BDT ülkeleri, Kuzey Afrika, Akdeniz Bölgesi ve Türkiye’den çok sayıda sektör profesyonelini bir araya getirerek gayrimenkul dünyasının gelişmelerine ışık tutacak. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından firmaların katılımıyla gerçekleşecek fuarla da sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Gayrimenkul Zirvesi, bu yıl dünya ekonomisine ve gayrimenkul sektörüne dair birbirinden çarpıcı konulara ev sahipliği yapıyor. Toplam dört oturumdan oluşacak bu yılki Zirve’de; dünya ekonomisinin gayrimenkul sektörüne olan yansımaları, gayrimenkul sektöründeki yeni trendler, küresel kriz sonrası öne çıkan ülkeler ve gayrimenkul sektörünün sosyolojik bir bakış, iş dünyasının küresel aktörleri, bürokratları ve akademisyenleri tarafından ele alınacak.

Bu önemli konuklar arasında, Kazakistan Başkanı Nazarbayev’in Baş Danışmanı, 2000–2008 yılları arasında Avusturya Başbakanı olan Dr. Alfred Gusenbauer, MIT Üniversitesi Thomas G. Eastman Kürsüsü’nün sahibi ve MIT Gayrimenkul Merkezi Başkanı Dr. Brian Anthony Ciochetti, JP Morgan’ın Başkan Yardımcısı Jemma Green ve uzman ekolog ve ünlü oyuncu Ediz Hun  yer alıyor.