Advertisement

Üsküdar ve Ümraniye'de 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28 ve 29 Haziran tarihlerinde bazı semtlere elektrik verilemeyecek.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Üsküdar ve Ümraniye işletme müdürlükleri hizmet bölgesinde bulunan bazı trafo merkezlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kesinti yapılacak.

Çalışma kapsamında Üsküdar'da 18 Haziran Cumartesi günü, 09.00-17.00 saatleri arasında, Ahmediye Mahallesi, Necmeddin Okyay, Hüseyin Hüsnü Paşa, Pırnal, Kabile ve İnadiye Mektebi sokaklar ile Gündoğumu Caddesi'nin bir kısmına elektrik verilemeyecek.

Ümraniye ve Üsküdar'da, 09.00-15.00 saatleri arasında enerji kesintisi yapılacak yerler ise şöyle:

''22 Haziran Çarşamba günü, Tantavi Mahallesi, Tantavi, Suiş, Mandıra ve Yıldırım Beyazıd caddeleri, Şahi, Basiret ve Cihan sokaklar, Karayolları ile Yıldırım kooperatifleri.

24 Haziran Cuma günü, Bulgurlu Mahallesi, İzzettinbey ve Söğütlüçayır caddeleri, Feridun Gündeş ve Teletaş siteleri ile Garanti ve Pesaş Blokları.

25 Haziran Cumartesi günü, Bulgurlu ve Cumhuriyet mahalleleri, Söğütlüçayır ve Esatpaşa caddeleri, Yalçın ve Boyalı sokaklar ile Yeşil Boğaziçi ve Özanakent Siteleri.

26 Haziran Pazar günü Cumhuriyet, Esatpaşa ve Fetih mahalleleri, Karlıdere, İnönü, Fevzi Çakmak, Yasıcı ve Ziyapaşa caddeleri ile Ümtek Yapı Kooperatifi.

27 Haziran Pazartesi günü, Fetih, Örnek, İstiklal ve Namık Kemal Esenevler mahalleleri, Barajyolu, Doğan, Anafartalar ve Cengiz Topel caddeleri ile 38. Cadde G40 ve G46 sokaklar.

28 Haziran Salı günü, Esatpaşa, Fetih ve Örnek mahalleleri, Libadiye Caddesi, İlkbahar Sokak, G10 Sokak Cami civarı, Hudut Sahilleri Kooperatifi ile Çamlıca ve Esin Siteleri.

29 Haziran Çarşamba günü Fetih, Ünalan ve Bulgurlu mahalleleri, Libadiye, Ünalan ve Ünsalan caddeleri, BAĞ-KUR Blokları, Subay Evleri, Karayolları E-5 yanı ve Mavi Gök Sitesi.''