Advertisement

Click Here!

İşletmelerin bilançolarında finans kurumlarının ilk baktığı nakit akım tablosudur. Bir işletmenin canlılığı, varlığı ve hatta geleceği bu tablo ve diğer yardımcı analizler ile gözlemlenebilmektedir. Nakit akışı iyi olan bir işletme her türlü finansman ihtiyacını karşılayabilmekte, alacaklarını zamanında alıp ödemelerini zamanında yapabilir durumda demektir. Peki bu pandemi döneminde nakit akışı nasıl arttırılabilir? Pandemi döneminde bir çok işletme nakit akış sıkıntısı içerisinde girip, alacaklarını alıp alamayacaklarına bir şüphe ile bakmaktadırlar. Nakit akışı bir işletmenin can damarıdır. Özellikle küçük ve orta ölçekteki işletmeler için nakit akışının yönetimi, bir anlamda şirketin yönetimini ifade etmektedir. Pandemi döneminde ve özellikle yeni kurulan pek çok işletme, tahsilatlarını vaktinde yapamadığı için nakit akış sorunlarını çözemediği için iflas etmektedir.

Faturalı vadeli alacaklarınızı nakde döndürün!

İş hayatında faturalı alacakların hızla nakde çevrilmesi, işletmeler için nakit yönetiminde büyük manevra alanları yaratmaktadır. Şirkete nakit girişi sağlamak şansa bırakılacak bir durum değildir. Belirli dönemlerde düzenli olarak nakit akışını analiz etmek ve yönetmek için faturalı alacaklar ve kredibilite elimizdeki en önemli jokerlerdir. Bugün pek çok banka ya da faktöring şirketinden fatura temliki, faturalı çek iskontosu ve KOBİ kredi için teklif almak mümkün. Ancak bunları karşılaştırarak en uygun oranlı teklifi bulmak zaman alan ve efor gerektiren bir işlem.

Finansman işlemlerinizde dijital ortamda karşılaştırma yapın avantajı yakalayın!

Hamilinden.com; Türkiye'de faaliyet gösteren tüm vergi mükellefi işletmelere, tek noktadan nakit akışında avantajlı finansman sağlamalarına çözüm sunuyor. Kullanımı ücretsiz olan Türkiye’nin ilk BDDK onaylı finansman portalı hamilinden.com kullanıcıları, web sitesi üzerinden ya da telefonlarına yükleyecekleri Hamilinden.com mobil uygulamaları ile taleplerini saniyeler içerisinde finans kurumlarına iletebiliyorlar.

Hamilinden.com üzerinden hangi işlemler yapılabilir?

İşletmeler, vadeli açık hesap fatura evrakları, faturalı alacağa ait çek veya senet evrakları ile birkaç tık ile aynı anda finans kurumlarından teklif alarak fiyatları karşılaştırıyor, kendileri için en uygun oranı seçerek işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda KOBİ kredi oranlarını karşılaştırarak kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Detaylı bilgi için tıklayın...

Hamilinden.com ihracatçı şirketlerin finansmanını önemsiyor!

İhracat finansmanı arayışı içinde olan işletmeler için hamilinden.com, ihracatçıların ticaretlerinin sipariş aşamasından taşıma aşamasına kadar olan her anda kullanabilecekleri ihracat finansman limitleri için finans kurumlarından aynı anda limit talebinde bulunmalarına ve bu teklifleri karşılaştırmalarına aracılık ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayın...

Hamilinden.com “Bireysel Kullanıcılar” için de hizmetler sunuyor!

Hamilinden.com aynı zamanda bireysel kredi ürünleri içinde bankalardan kredi oranlarının karşılaştırılarak en avantajlı kredinin bulunması konusunda bireysel üyelere de ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için tıklayın...

Hızlı, güvenli alt yapı

İşletmeler için güvenli bir hizmet alanı yaratmayı amaçlayan Hamilinden.com, işletmeler ile sisteme kayıtlı tüm finans kuruluşları arasında bir köprü vazifesi görüyor.

Yaklaşık 3 yıl önce temelleri atılan ve adeta ilmek ilmek örülerek 500.000TL ödenmiş sermayeden 5.000.000$ değerlemeye sahip bir firma haline dönüşen Hamilinden.com, Türkiye’nin konusunda BDDK onayını alan ilk fintechi olma ünvanını taşıyor.

Hamilinden.com, finansman konusunda her sektörden işletmeye çözüm ortağı olurken, finans kurumlarına ise yeni müşteri edinme, diğer yandan da mevcut müşterilerini korumada operasyonel maliyetleri azaltma gibi olanaklar sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın...

Sistem Nasıl Çalışıyor?

- Kullanıcı, ücretsiz olarak Hamilinden.com’a kayıt olur.

- Üyeliğin ardından kullanıcı, BDDK üyesi finans kurumlarına iletilmek üzere faturalarını ya da faturalı çeklerini sisteme yüklebilir, KOBİ Kredi talebinde bulunabilir veya ihracat finansman talebinde bulunabilir.

- Bu talep veya talepler çok kısa bir süre içerisinde finans kurumları tarafından görüntülenerek kullanıcıya ilgili talebi için teklif yapılır.

- Kullanıcı sunulan teklifler içerisinden kendisine en uygun olanı seçerek işlemine finans kurumunun yönlendirmeleri doğrultusunda devam eder.

Detaylı bilgi için tıklayın...