Advertisement

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:



-Spor Toto Süper Lig-



İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor................( 1 - 1 )

Manisaspor-Gençlerbirliği.................................( 0 - 1 )



-Bank Asya 1. Lig-



Karşıyaka-Akhisar Belediyespor............................( 2 - 0 )

Tavşanlı Linyitspor-Kasımpaşa.............................( 0 - 1 )

İstanbul Güngörenspor-Giresunspor.........................( 2 - 3 )



-Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-



Ofspor-Balıkesirspor......................................( 2 - 2 )

Pendikspor-Yeni Malatyaspor...............................( 1 - 1 )

BUGSAŞ Spor-Altay.........................................( 0 - 1 )

Bozüyükspor-Kocaelispor...................................( 5 - 0 )

Turgutluspor-İskenderun Demir Çelikspor...................( 0 - 2 )

Tepecikspor-Çorumspor.....................................( 3 - 0 )

Tokatspor-Gaziosmanpaşaspor...............................( 0 - 1 )



-Kırmızı Grup-



Adıyamanspor-Sarıyer......................................( 1 - 1 )

Körfez Futbol Kulübü-Denizli Belediyespor.................( 1 - 1 )

Altınordu-Beypazarı Şekerspor.............................( 0 - 0 )

Mardinspor-Fethiyespor....................................( 1 - 1 )

Bandırmaspor-1461 Trabzon.................................( 0 - 0 )

Eyüpspor-Alanyaspor.......................................( 0 - 0 )

Kızılcahamamspor-Kırklarelispor...........................( 0 - 2 )

Çankırıspor-Adana Demirspor...............................( 2 - 1 )



-Spor Toto 3. Lig 1. Grup-



Gebzespor-Ümraniyespor....................................( 0 - 6 )

Sandıklı Belediyespor-Gümüşhanespor.......................( 1 - 1 )

Lüleburgazspor-Beşikdüzüspor..............................( 0 - 0 )

Kastamonuspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor..........( 2 - 2 )

Elazığ Belediyespor-Belediye Vanspor......................( 1 - 1 )

Menemen Belediyespor-İnegölspor...........................( 1 - 0 )

Akçaabat Sebatspor-Keçiören Sportif.......................( 0 - 0 )

Kırıkhanspor-Hacettepe....................................( 1 - 1 )

Bayrampaşaspor-Manavgat Evrensekispor.....................( 3 - 1 )



-2. Grup-



Kilimli Belediyespor-Kahramanmaraşspor....................( 2 - 2 )

Belediye Bingölspor-Arsinspor.............................( 0 - 0 )

Keçiörengücü-İstanbulspor.................................( 2 - 1 )

Orhangazispor-Kepez Belediyespor..........................( 1 - 1 )

Batman Petrolspor-OYAK Renaultspor........................( 1 - 1 )

Nazilli Belediyespor-Erganispor...........................( 1 - 0 )

Maltepespor-Karsspor......................................( 1 - 0 )

Yalıspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor....................( 1 - 0 )

Küçükçekmecespor-İskenderun 1967..........................( 5 - 1 )



-3. Grup-



Tekirova Belediyespor-Beylerbeyi..........................( 1 - 1 )

Ankara Demirspor-Hatayspor................................( 2 - 0 )

Dardanelspor-Pazarspor....................................( 1 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Aydınspor 1923..........................( 3 - 0 )

Bursa Nilüferspor-Çarşambaspor............................( 0 - 2 )

Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Erzurum BŞB.............( 1 - 0 )

Sancaktepe Belediyespor-Siirtspor.........................( 2 - 0 )

Araklıspor-Afyonkarahisarspor.............................( 2 - 0 )