Advertisement

Futbolda Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e dün gruplarda yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

-Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-

Çorumspor-Şanlıurfaspor........................( 1 - 1 )

İskenderun Demir Çelikspor-Tepecikspor.........( 0 - 1 )

Kocaelispor-Turgutluspor.......................( 1 - 6 )

Altay-Bozüyükspor..............................( 2 - 0 )

Yeni Malatyaspor-BUGSAŞ Spor...................( 0 - 4 )

Balıkesirspor-Pendikspor.......................( 0 - 0 )

Diyarbakırspor-Ofspor..........................( 1 - 2 )

Gaziosmanpaşaspor-Konya Torku Şekerspor........( 0 - 1 )

-Kırmızı Grup-

Denizli Belediyespor-Altınordu.................( 0 - 0 )

Sarıyer-Körfez Futbol Kulübü...................( 1 - 3 )

Adana Demirspor-Adıyamanspor...................( 2 - 2 )

Kırklarelispor-Ünyespor........................( 0 - 0 )

Alanyaspor-Kızılcahamamspor....................( 2 - 2 )

1461 Trabzon-Eyüpspor..........................( 3 - 0 )

Fethiyespor-Bandırmaspor.......................( 2 - 0 )

-Spor Toto 3. Lig 1. Grup-

Manavgat Evrensekispor-Kırıkkalespor...........( 3 - 0 )

Hacettepe-Bayrampaşaspor.......................( 0 - 0 )

Keçiören Sportif-Kırıkhanspor..................( 0 - 1 )

İnegölspor-Akçaabat Sebatspor..................( 6 - 0 )

Belediye Vanspor-Menemen Belediyespor..........( 3 - 1 )

Beşikdüzüspor-Kastamonuspor....................( 0 - 0 )

Gümüşhanespor-Lüleburgazspor...................( 3 - 1 )

Ümraniyespor-Sandıklı Belediyespor.............( 2 - 1 )

-2. Grup-

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Küçükçekmecespor.( 1 - 2 )

Karsspor-Yalıspor..............................( 3 - 1 )

OYAK Renaultspor-Nazilli Belediyespor..........( 1 - 1 )

Kepez Belediyespor-Batman Petrolspor...........( 1 - 1 )

İstanbulspor-Orhangazispor.....................( 0 - 0 )

Arsinspor-Keçiörengücü.........................( 0 - 1 )

Kahramanmaraşspor-Belediye Bingölspor..........( 2 - 0 )

-3. Grup-

Darıca Gençlerbirliği-Yimpaş Yozgatspor........( 0 - 1 )

Afyonkarahisarspor-Anadolu Üsküdar 1908........( 2 - 2 )

Siirtspor-Araklıspor...........................( 2 - 2 )

Erzurum BŞ. Belediyespor-Sancaktepe Bld.Spor...( 0 - 0 )

Çarşambaspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.( 2 - 2 )

Aydınspor 1923-Bursa Nilüferspor...............( 0 - 1 )

Pazarspor-Tarsus İdman Yurdu...................( 1 - 1 )

Hatayspor-Dardanelspor.........................( 2 - 0 )

Beylerbeyi-Ankara Demirspor....................( 0 - 1 )