Advertisement

Beko Basketbol Ligi'nde 25. hafta mücadelesi tamamlanırken, Galatasaray Medical Park averajla liderliğini sürdürdü.

Sarı-kırmızılılar, derbi maçta sahasında konuk ettiği Beşiktaş Milangaz'ı 92-81 yendi. Sarı-kırmızılılar, bu galibiyetle puanını 46'ya çıkararak, bu haftayı da averajla liderlik koltuğunda geçti.

Anadolu Efes, sahasında Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 77-70'lık skorla geçerek 21. galibiyetini elde etti ve 46 puan ve averajla zirve takibini sürdürdü.

Banvit ise sahasında Türk Telekom'u 82-76 yenerek puanını 45'e çıkardı ve bu haftayı da 3. sırada tamamladı.

Beko Basketbol Ligi'nin 25. haftasında alınan sonuçlar, puan durumu ve gelecek haftanın programı şöyle:

Olin Edirne - Fenerbahçe Ülker: 48-81

Hacettepe Üniversitesi - Bandırma Kırmızı: 74-58

Erdemirspor - Pınar Karşıyaka: 81-93

TOFAŞ - Trabzonspor: 84-83

Anadolu Efes - Antalya Büyükşehir Belediyesi: 77-70

Aliağa Petkim - Mersin Büyükşehir Belediyesi: 90-80

Banvit - Türk Telekom: 82-76

Galatasaray Medical Park - Beşiktaş Milangaz: 92-81

-Puan durumu-

Takım O G M A Y P

--------------------------------------------------------------------

1. Galatasaray Medical Park 25 21 4 2068 1781 46

2. Anadolu Efes 25 21 4 2063 1745 46

3. Banvit 25 20 5 2008 1824 45

4. Fenerbahçe Ülker 25 19 6 2035 1860 44

5. Beşiktaş Milangaz 25 18 7 2133 1927 43

6. Pınar Karşıyaka 25 15 10 2089 1959 40

7. Aliağa Petkim 25 12 13 1912 1941 37

8. TOFAŞ 25 12 13 1930 1971 37

9. Türk Telekom 25 11 14 2000 2051 36

10. Erdemirspor 25 10 15 1806 1912 35

11. Hacettepe Üniversitesi 25 10 15 1802 1979 35

12. Mersin Büyükşehir Bld. 25 9 16 1994 2072 34

13. Olin Edirne 25 7 18 1752 1905 32

14. Antalya Büyükşehir Bld. 25 7 18 2043 2145 32

15. Trabzonspor 25 5 20 1808 2021 30

16. Bandırma Kırmızı 25 3 22 1671 2021 28

-26. hafta-

Beko Basketbol Ligi'nin 26. haftasında ise Türk Telekom-Galatasaray Medical Park, Fenerbahçe Ülker-Banvit, Mersin Büyükşehir Belediyesi-Olin Edirne, Beşiktaş Milangaz-Hacettepe Üniversitesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi-TOFAŞ, Erdemirspor-Aliağa Petkim, Pınar Karşıyaka-Trabzonspor ve Bandırma Kırmızı-Anadolu Efes karşılaşmaları yapılacak.