Advertisement

Beko Basketbol Ligi'nde 2011-2012 sezonu şampiyonunun belirleneceği Anadolu Efes ile Beşiktaş Milangaz arasındaki play-off final serisinin maç programı açıklandı.

Kazanılmış 4 maç üzerinden oynanacak ve 0-0 eşitlikle başlayacak serinin ilk 2 maçına, normal sezonu rakibine göre üstte tamamlayan Anadolu Efes ev sahipliği yapacak. Serinin ilk maçı 29 Mayıs Salı günü Sinan Erdem Spor Salonu'nda saat 19.00'da oynanacak. İkinci maç aynı salonda ve aynı saatte 31 Mayıs Perşembe günü yapılacak.

Seride daha sonraki 2 maç ise 3 Haziran Pazar ve 5 Haziran Salı günü Beşiktaş Milangaz'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Play-off yarı final serisinde Galatasaray Medical Park'a karşı maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu'nda büyük taraftar desteği altında oynayan siyah-beyazlı ekip, finalde ev sahibi takım sıfatıyla ilk 2 maçını, bu salonun başka bir etkinlik için tahsisi nedeniyle Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapacak.

Play-off final serisinde ilk 4 maçta şampiyon belirlenemezse, gerekirse 5. maç 8 Haziran Cuma, 6. maç 11 Haziran Pazartesi, 7. maç ise 14 Haziran Perşembe günü oynanacak.

-Program-

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, Anadolu Efes ile Beşiktaş Milangaz arasındaki play-off final serisinin maç programı şöyle:

29 Mayıs Salı:

19.00 Anadolu Efes-Beşiktaş Milangaz (Sinan Erdem)

31 Mayıs Perşembe:

19.00 Anadolu Efes-Beşiktaş Milangaz (Sinan Erdem)

3 Haziran Pazar:

17.00 Beşiktaş Milangaz-Anadolu Efes (Abdi İpekçi)

5 Haziran Salı:

20.00 Beşiktaş Milangaz-Anadolu Efes (Abdi İpekçi)Gerekirse (Maç saatleri daha sonra belirlenecek)

8 Haziran Cuma:

Anadolu Efes-Beşiktaş Milangaz

11 Haziran Pazartesi:

Beşiktaş Milangaz-Anadolu Efes

14 Haziran Perşembe:

Anadolu Efes-Beşiktaş Milangaz