TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL46,920,140,30
USD/JPY109,91-0,28-0,25
ALTIN/GR SPOT145,4750,390,27
GBP/TRY4,53840,000,10
SEPET KUR3,82920,000,05
BIST 100
106.862 % -0,05 -51
USD/TRY
3,5152 % -0,03 -0,0012
EUR/TRY
4,1435 % 0,10 0,0040
EUR/USD
1,1778 % 0,09 0,0011
FAİZ
11,77 -0,01 -0,01
ALTIN/ONS
1.287,28 % 0,32 4,17
BRENT
50,52 % 0,50 0,25
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 10,82-0,04-0,3706:00:01
5 YILLIK TAHVİL 11,10-0,03-0,2706:00:02
2 YILLIK TAHVİL 11,77-0,01-0,0806:00:02
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 12,58-0,01-0,0406:02:15
REPO (HAFTALIK) 12,650,010,0406:02:15
REPO (AYLIK) 12,700,000,0006:00:01
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100106.862-51,26-0,05
BIST 50102.813,00-3,46-0,00
BIST 30131.509,91-5,87-0,00
BIST BANKA180.159,80218,300,12
BIST SINAİ116.033,88-26,77-0,02
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS174,38-0,03-0,02
İSPANYA CDS67,810,000,00
PORTEKİZ CDS169,180,000,00
RUSYA CDS148,920,000,00
BREZİLYA CDS199,580,240,12
Son Fark %
EUR/USD1,17780,000,09
USD/JPY109,91-0,28-0,25
GBP/USD1,29060,000,12
EUR/JPY129,45-0,22-0,17
USD/CHF0,9645-0,00-0,13
EUR/GBP0,9126-0,00-0,02
DOLAR ENDEKSI93,40-0,14-0,15
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,1524-0,02-0,56
USD/MXN17,65-0,01-0,05
USD/CZK22,13-0,02-0,10
USD/PLN3,6227-0,00-0,11
USD/HUF258,50-0,17-0,07
USD/RUB59,35-0,04-0,06
USD/ZAR13,190,010,07
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.287,290,33

GÜMÜŞ ONS

17,11,10

PLATİN

978,430,81

PALADYUM

924,251,60

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

367,250,20

BUĞDAY

449,000,45

PAMUK

67,55-0,19

KAKAO

1.839,00-1,39

KAHVE

134,50-0,77

SOYA

930,250,54

SÜT

17,100,29

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

50,520,50

BAKIR

296,950,54

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

16.500,003,42
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.258,9112,460,38
NIKKEI19.725,51-3,77-0,02
SENSEX31.921,27150,380,47
KOSPI2.360,1511,890,51
HANG SENG27.365,66-43,41-0,16
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW22.024,8725,880,12
S&P 5002.468,113,500,14
NASDAQ6.345,1112,100,19
BOVESPA68.594,30239,170,35
MERVAL22.887,94185,560,82
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.263,8686,820,71
FTSE 1007.433,0349,180,67
CAC 405.176,6136,360,71
IBEX 3510.544,3062,800,60
FTSE MIB 21.984,85262,741,21
Yukarı