TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL52,190,350,68
USD/JPY113,780,260,23
ALTIN/GR SPOT151,7040,580,38
GBP/TRY4,88890,050,96
SEPET KUR4,02940,030,69
BIST 100
107.865 % -0,58 -624
USD/TRY
3,7059 % 0,95 0,0349
EUR/TRY
4,3529 % 0,59 0,0256
EUR/USD
1,1743 % -0,35 -0,0041
FAİZ
12,35 0,04 0,04
ALTIN/ONS
1.274,65 % -0,45 -5,82
BRENT
57,86 % 0,19 0,11
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 11,530,080,7016:33:03
5 YILLIK TAHVİL 11,930,191,6216:35:41
2 YILLIK TAHVİL 12,350,040,3214:36:52
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 12,900,000,0011:22:35
REPO (HAFTALIK) 12,960,000,0011:15:31
REPO (AYLIK) 13,120,000,0011:15:31
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
ÖNE ÇIKAN VİDEO
Dolarda kritik eşik; 3.70 Dolarda kritik eşik; 3.70
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100107.885-603,63-0,56
BIST 50103.344,19-642,21-0,62
BIST 30132.237,06-936,02-0,70
BIST BANKA167.324,70-3.641,60-2,13
BIST SINAİ122.622,06245,530,20
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS175,051,580,91
İSPANYA CDS71,680,590,83
PORTEKİZ CDS121,01-3,31-2,66
RUSYA CDS130,12-0,04-0,03
BREZİLYA CDS169,14-1,01-0,60
Son Fark %
EUR/USD1,1742-0,00-0,36
USD/JPY113,780,260,23
GBP/USD1,3189-0,00-0,01
EUR/JPY133,60-0,17-0,13
USD/CHF0,98670,000,25
EUR/GBP0,8903-0,00-0,31
DOLAR ENDEKSI93,980,280,30
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,19740,000,11
USD/MXN18,98-0,02-0,08
USD/CZK21,84-0,01-0,07
USD/PLN3,59920,010,14
USD/HUF262,210,980,38
USD/RUB57,47-0,03-0,05
USD/ZAR13,710,070,48
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.274,46-0,47

GÜMÜŞ ONS

16,9-0,89

PLATİN

917,00-0,79

PALADYUM

967,50-0,70

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

344,25-0,07

BUĞDAY

425,25-0,18

PAMUK

68,782,84

KAKAO

2.138,000,00

KAHVE

126,000,60

SOYA

987,25-0,20

SÜT

15,800,51

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

57,870,21

BAKIR

318,450,60

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

16.145,00-0,22
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.380,702,050,06
NIKKEI21.696,65239,011,11
SENSEX32.506,72116,760,36
KOSPI2.490,050,510,02
HANG SENG28.305,88-181,36-0,64
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW23.346,2417,610,08
S&P 5002.576,020,810,03
NASDAQ6.634,215,150,08
BOVESPA76.000,13-390,39-0,51
MERVAL26.978,98174,430,65
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX13.009,6218,340,14
FTSE 1007.528,465,230,07
CAC 405.401,9929,610,55
IBEX 3510.194,70-28,00-0,27
FTSE MIB 22.393,6046,750,21
Yukarı