TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL49,330,360,74
USD/JPY111,490,230,21
ALTIN/GR SPOT144,8740,050,04
GBP/TRY4,60020,000,06
SEPET KUR3,7161-0,01-0,17
BIST 100
94.655 % 0,40 373
USD/TRY
3,5517 % -0,26 -0,0094
EUR/TRY
3,8707 % -0,13 -0,0051
EUR/USD
1,0895 % 0,20 0,0022
FAİZ
11,34 -0,10 -0,10
ALTIN/ONS
1.268,28 % 0,31 3,98
BRENT
51,73 % 0,56 0,29
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 10,490,111,0628/04/2017 17:22:07
5 YILLIK TAHVİL 10,840,090,8428/04/2017 18:34:03
2 YILLIK TAHVİL 11,34-0,10-0,8728/04/2017 11:17:32
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 12,43-0,01-0,0800:57:53
REPO (HAFTALIK) 12,470,000,0028/04/2017 11:15:46
REPO (AYLIK) 12,300,000,0028/04/2017 11:15:46
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10094.655372,830,40
BIST 5090.944,60434,300,48
BIST 30116.665,38574,910,50
BIST BANKA163.040,901.329,500,82
BIST SINAİ99.849,94340,520,34
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS208,51-0,02-0,01
İSPANYA CDS71,260,000,00
PORTEKİZ CDS225,38-0,71-0,32
RUSYA CDS153,50-2,05-1,32
BREZİLYA CDS217,70-2,33-1,06
Son Fark %
EUR/USD1,08950,000,20
USD/JPY111,490,230,21
GBP/USD1,29510,000,36
EUR/JPY121,530,560,46
USD/CHF0,99460,000,05
EUR/GBP0,8413-0,00-0,14
DOLAR ENDEKSI99,05-0,03-0,03
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,1768-0,01-0,24
USD/MXN18,82-0,21-1,08
USD/CZK24,63-0,23-0,93
USD/PLN3,8784-0,00-0,11
USD/HUF287,050,460,16
USD/RUB56,93-0,11-0,19
USD/ZAR13,370,020,12
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.268,280,31

GÜMÜŞ ONS

17,3-0,33

PLATİN

948,320,25

PALADYUM

827,931,58

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

358,00-1,10

BUĞDAY

432,250,23

PAMUK

80,231,15

ŞEKER

16,045,67

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

51,730,56

BAKIR

260,750,56

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

14.160,00-0,91
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.154,662,470,08
NIKKEI19.196,74-55,13-0,29
SENSEX29.918,40-111,34-0,37
KOSPI2.205,44-4,02-0,18
HANG SENG24.615,13-83,35-0,34
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW20.940,51-40,82-0,19
S&P 5002.384,20-4,57-0,19
NASDAQ6.047,61-1,33-0,02
BOVESPA65.403,25726,701,12
MERVAL21.019,91130,460,62
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.438,01-5,78-0,05
FTSE 1007.203,94-33,23-0,46
CAC 405.267,33-4,37-0,08
IBEX 3510.715,8031,900,30
FTSE MIB 20.609,1611,820,06
Yukarı