TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL67,92-0,14-0,21
USD/JPY112,370,080,07
ALTIN/GR SPOT193,398-0,08-0,04
GBP/TRY6,4098-0,01-0,09
SEPET KUR5,25530,010,10
BIST 100
90.452 % 0,79 708
USD/TRY
4,8346 % -0,24 -0,0116
EUR/TRY
5,6760 % -0,04 -0,0022
EUR/USD
1,1735 % 0,20 0,0024
FAİZ
20,47 0,01 0,01
ALTIN/ONS
1.243,72 % 0,22 2,79
BRENT
71,61 % -0,32 -0,23
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 18,06-0,30-1,6312:22:36
5 YILLIK TAHVİL 19,66-0,19-0,9611:50:54
2 YILLIK TAHVİL 20,470,010,0512:22:36
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 18,520,030,1611:15:13
REPO (HAFTALIK) 18,670,020,1111:15:13
REPO (AYLIK) 19,480,080,3911:15:13
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10090.439694,870,77
BIST 5086.982,88701,310,81
BIST 30110.917,19943,910,86
BIST BANKA111.139,30760,500,69
BIST SINAİ113.302,13879,270,78
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS328,171,210,37
İSPANYA CDS66,17-0,62-0,93
PORTEKİZ CDS63,21-0,55-0,86
RUSYA CDS127,781,060,83
BREZİLYA CDS245,020,070,03
Son Fark %
EUR/USD1,17360,000,21
USD/JPY112,370,080,07
GBP/USD1,32530,000,14
EUR/JPY131,880,370,28
USD/CHF0,9949-0,00-0,19
EUR/GBP0,88550,000,07
DOLAR ENDEKSI94,37-0,14-0,15
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,86050,010,26
USD/MXN18,910,090,48
USD/CZK22,04-0,04-0,18
USD/PLN3,6640-0,01-0,25
USD/HUF275,26-0,63-0,23
USD/RUB62,490,160,26
USD/ZAR13,240,020,11
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.243,720,22

GÜMÜŞ ONS

15,83650,39

PLATİN

827,800,59

PALADYUM

920,34-0,03

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

87,95-1,05

KAKAO

2.419,000,54

KAHVE

110,600,27

SÜT

15,14-0,26

SANAYİ EMTİA

Son %

DEMİR

464,00-0,11

ALÜMİNYUM

13.975,000,18
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.798,13-15,92-0,57
NIKKEI22.697,36100,010,44
SENSEX36.541,36217,590,60
KOSPI2.297,92-4,07-0,18
HANG SENG28.181,68-357,98-1,25
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW25.064,3644,950,18
S&P 5002.798,43-2,88-0,10
NASDAQ7.805,72-20,26-0,26
BOVESPA76.652,5658,210,08
MERVAL26.263,65-250,51-0,94
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.570,219,190,07
FTSE 1007.609,218,760,12
CAC 405.411,151,720,03
IBEX 359.689,70-27,20-0,28
Yukarı