TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL56,631,492,70
USD/JPY112,12-0,94-0,83
ALTIN/GR SPOT161,5142,781,75
GBP/TRY5,12340,020,48
SEPET KUR4,22190,020,57
BIST 100
106.239 % -0,69 -737
USD/TRY
3,8768 % 0,36 0,0140
EUR/TRY
4,5728 % 0,49 0,0224
EUR/USD
1,1792 % 0,19 0,0022
FAİZ
13,73 0,06 0,06
ALTIN/ONS
1.294,01 % 1,21 15,43
BRENT
62,75 % 2,27 1,39
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 12,550,161,2900:06:07
5 YILLIK TAHVİL 13,150,151,1517/11/2017 22:16:59
2 YILLIK TAHVİL 13,730,060,4400:06:06
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 12,870,000,0017/11/2017 22:17:00
REPO (HAFTALIK) 13,00-0,01-0,0917/11/2017 22:17:00
REPO (AYLIK) 13,360,000,0017/11/2017 22:17:00
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100106.239-737,21-0,69
BIST 50101.975,64-567,41-0,55
BIST 30130.734,60-610,67-0,46
BIST BANKA160.235,90-3.715,80-2,27
BIST SINAİ119.181,44-539,37-0,45
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS207,29-0,03-0,02
İSPANYA CDS68,56-0,08-0,12
PORTEKİZ CDS107,75-0,20-0,19
RUSYA CDS133,45-1,84-1,36
BREZİLYA CDS177,26-2,53-1,41
EUROBONDLAR
Son Fark %
TR 20406,180,020,30
TR 20346,060,040,60
TR 20305,690,000,00
TR 20203,780,000,00
BİST/Karadağ: Merkez Bankası Başkanı ile kavga etmiyoruz BİST/Karadağ: Merkez Bankası Başkanı ile kavga etmiyoruz Bankacılık sektörünün mevduatı arttı Bankacılık sektörünün mevduatı arttı
Son Fark %
EUR/USD1,17920,000,19
USD/JPY112,12-0,94-0,83
GBP/USD1,32150,000,15
EUR/JPY132,21-0,86-0,65
USD/CHF0,9888-0,01-0,53
EUR/GBP0,89240,000,03
DOLAR ENDEKSI93,62-0,31-0,33
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,2593-0,02-0,56
USD/MXN18,91-0,14-0,75
USD/CZK21,69-0,03-0,15
USD/PLN3,5903-0,01-0,35
USD/HUF264,56-0,47-0,18
USD/RUB59,07-0,63-1,05
USD/ZAR13,98-0,18-1,25
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.293,991,21

GÜMÜŞ ONS

17,20,66

PLATİN

952,701,99

PALADYUM

996,210,80

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

355,001,72

BUĞDAY

443,501,26

PAMUK

69,780,82

KAKAO

2.131,00-0,42

KAHVE

127,25-2,23

SOYA

990,501,90

SÜT

15,27-1,23

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

62,752,27

BAKIR

309,300,70

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

15.370,000,10
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.382,91-16,34-0,48
NIKKEI22.396,8045,680,20
SENSEX33.342,80235,980,71
KOSPI2.533,99-0,80-0,03
HANG SENG29.199,04180,280,62
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW23.358,24-100,12-0,43
S&P 5002.578,86-6,78-0,26
NASDAQ6.782,79-10,50-0,15
BOVESPA73.437,28925,491,28
MERVAL27.128,50-138,80-0,51
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.993,73-53,49-0,41
FTSE 1007.380,68-6,26-0,08
CAC 405.319,17-17,22-0,32
IBEX 3510.010,40-78,30-0,78
FTSE MIB 22.092,95-113,65-0,51
Yukarı