TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL43,23-0,97-2,19
USD/JPY111,26-0,07-0,06
ALTIN/GR SPOT141,5290,390,27
GBP/TRY4,45870,000,07
SEPET KUR3,71640,000,06
BIST 100
99.639 % -0,43 -434
USD/TRY
3,5037 % -0,17 -0,0061
EUR/TRY
3,9239 % 0,11 0,0042
EUR/USD
1,1198 % 0,41 0,0046
FAİZ
11,10 0,02 0,02
ALTIN/ONS
1.255,82 % 0,42 5,31
BRENT
45,55 % 0,73 0,33
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 10,420,020,1921:29:49
5 YILLIK TAHVİL 10,710,070,6617:37:57
2 YILLIK TAHVİL 11,100,020,1821:29:50
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 12,580,020,1611:15:25
REPO (HAFTALIK) 12,580,000,0011:15:25
REPO (AYLIK) 12,650,000,0011:15:25
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10099.639-433,52-0,43
BIST 5095.562,38-369,37-0,39
BIST 30122.292,81-454,86-0,37
BIST BANKA170.039,80-1.356,70-0,79
BIST SINAİ106.541,38-544,19-0,51
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS189,420,090,05
İSPANYA CDS65,00-0,55-0,85
PORTEKİZ CDS183,760,000,00
RUSYA CDS169,98-4,57-2,62
BREZİLYA CDS240,82-1,98-0,81
EUROBONDLAR
Son Fark %
TR 20405,70-0,03-0,60
TR 20345,58-0,02-0,40
TR 20305,23-0,03-0,60
TR 20203,450,000,00
Kapalıçarşı'da altın fiyatları (22.06.2017) Kapalıçarşı'da altın fiyatları (22.06.2017) Türkiye'de yerleşiklerin döviz mevduatı 165 milyar dolara geriledi Türkiye'de yerleşiklerin döviz mevduatı 165 milyar dolara geriledi
Son Fark %
EUR/USD1,11980,000,41
USD/JPY111,26-0,07-0,06
GBP/USD1,27250,000,34
EUR/JPY124,590,440,35
USD/CHF0,9691-0,00-0,28
EUR/GBP0,88000,000,07
DOLAR ENDEKSI97,25-0,34-0,35
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,3382-0,00-0,12
USD/MXN17,99-0,12-0,69
USD/CZK23,46-0,15-0,65
USD/PLN3,7705-0,03-0,73
USD/HUF276,45-0,87-0,31
USD/RUB59,45-0,54-0,90
USD/ZAR12,93-0,04-0,28
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.255,820,42

GÜMÜŞ ONS

16,70,57

PLATİN

927,060,27

PALADYUM

864,25-2,61

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

357,75-1,38

BUĞDAY

459,75-0,33

PAMUK

72,652,12

KAKAO

1.879,003,07

KAHVE

123,005,58

SOYA

911,00-0,25

SÜT

16,350,00

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

45,550,73

BAKIR

262,501,00

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

13.415,00-1,22
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.157,8710,420,33
NIKKEI20.132,6722,160,11
SENSEX31.138,21-152,53-0,49
KOSPI2.378,608,230,35
HANG SENG25.670,05-4,48-0,02
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW21.396,80-0,49-0,00
S&P 5002.438,463,960,16
NASDAQ6.262,3825,690,41
BOVESPA61.137,76-134,45-0,22
MERVAL21.006,579,710,05
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.733,41-60,59-0,47
FTSE 1007.424,13-15,16-0,20
CAC 405.266,12-15,81-0,30
IBEX 3510.630,80-79,10-0,74
FTSE MIB 20.833,88-96,38-0,46
Yukarı