TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL51,680,621,21
USD/JPY113,51-0,59-0,52
ALTIN/GR SPOT132,6870,690,52
GBP/TRY4,490,071,64
SEPET KUR3,63690,030,75
BIST 100
73.391 % 1,20 871
USD/TRY
3,5210 % 0,49 0,0171
EUR/TRY
3,7573 % 0,53 0,0197
EUR/USD
1,0664 % 0,03 0,0003
FAİZ
10,93 0,10 0,10
ALTIN/ONS
1.177,43 % 0,49 5,74
BRENT
54,46 % 0,96 0,52
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 11,360,040,3512:28:58
5 YILLIK TAHVİL 11,290,050,4412:29:51
2 YILLIK TAHVİL 10,930,100,9212:25:35
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 8,610,010,0812:25:21
REPO (HAFTALIK) 8,710,000,0012:25:38
REPO (AYLIK) 9,230,252,7812:25:59
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10073.391871,091,20
BIST 5070.194,01865,511,25
BIST 3089.808,281.116,861,26
BIST BANKA122.648,601.212,801,00
BIST SINAİ78.401,761.033,781,34
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS306,330,000,00
İSPANYA CDS83,40-0,12-0,15
PORTEKİZ CDS274,520,380,14
RUSYA CDS231,35-0,32-0,14
BREZİLYA CDS316,504,071,30
Son Fark %
EUR/USD1,06640,000,03
USD/JPY113,51-0,59-0,52
GBP/USD1,27290,011,10
EUR/JPY121,08-0,56-0,46
USD/CHF1,01110,000,05
EUR/GBP0,8390-0,01-0,92
DOLAR ENDEKSI100,77-0,27-0,27
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,480,010,36
USD/MXN20,63-0,15-0,72
USD/CZK25,38-0,01-0,03
USD/PLN4,20-0,01-0,17
USD/HUF293,80-0,98-0,33
USD/RUB63,79-0,18-0,28
USD/ZAR13,80-0,30-2,16
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.177,430,49

GÜMÜŞ ONS

16,81,84

PLATİN

931,842,38

PALADYUM

746,02-0,70

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

337,501,73

BUĞDAY

404,252,21

PAMUK

71,980,25

ŞEKER

19,12-1,24

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

54,460,96

BAKIR

262,50-0,68

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

13.985,000,39
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.243,84-29,47-0,90
NIKKEI18.426,08-87,04-0,47
SENSEX26.230,66-329,26-1,24
KOSPI1.970,61-13,14-0,66
HANG SENG22.564,82-313,41-1,37
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW19.170,42-21,51-0,11
S&P 5002.191,950,870,04
NASDAQ5.255,654,550,09
BOVESPA60.316,13809,591,36
MERVAL16.947,76-94,22-0,55
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX10.513,35-20,70-0,20
FTSE 1006.730,72-22,21-0,33
CAC 404.528,82-31,79-0,70
IBEX 358.607,10-62,10-0,72
FTSE MIB 17.086,85-11,48-0,07
Yukarı