TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL66,290,751,14
USD/JPY110,040,050,05
ALTIN/GR SPOT193,5331,130,59
GBP/TRY6,29570,040,64
SEPET KUR5,12770,020,39
BIST 100
95.057 % 0,53 505
USD/TRY
4,7455 % 0,54 0,0255
EUR/TRY
5,5117 % 0,54 0,0296
EUR/USD
1,1608 % 0,03 0,0004
FAİZ
19,39 -0,04 -0,04
ALTIN/ONS
1.268,26 % 0,08 1,07
BRENT
73,94 % 1,22 0,89
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 16,81-0,02-0,1203:45:24
5 YILLIK TAHVİL 17,34-0,07-0,4003:45:24
2 YILLIK TAHVİL 19,39-0,04-0,2103:45:24
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 18,51-0,02-0,1103:45:24
REPO (HAFTALIK) 18,690,000,0003:45:24
REPO (AYLIK) 19,000,000,0103:45:24
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10095.057505,370,53
BIST 5091.496,35477,320,52
BIST 30116.559,72469,650,40
BIST BANKA131.481,5052,800,04
BIST SINAİ119.004,60362,820,31
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS313,68-0,10-0,03
İSPANYA CDS66,960,120,18
PORTEKİZ CDS63,21-0,55-0,86
RUSYA CDS143,71-3,18-2,17
BREZİLYA CDS267,83-0,51-0,19
Son Fark %
EUR/USD1,16080,000,03
USD/JPY110,040,050,05
GBP/USD1,32560,000,12
EUR/JPY127,740,100,08
USD/CHF0,9914-0,00-0,09
EUR/GBP0,8757-0,00-0,08
DOLAR ENDEKSI94,85-0,01-0,01
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,7682-0,00-0,11
USD/MXN20,310,000,01
USD/CZK22,29-0,00-0,01
USD/PLN3,72970,000,01
USD/HUF281,16-0,07-0,02
USD/RUB63,64-0,01-0,01
USD/ZAR13,580,000,01
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.268,350,09

GÜMÜŞ ONS

16,34560,21

PLATİN

863,06-0,09

PALADYUM

955,470,35

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

83,270,07

KAKAO

2.513,00-1,57

KAHVE

116,25-0,34

SÜT

14,86-0,93

SANAYİ EMTİA

Son %

DEMİR

455,500,00

ALÜMİNYUM

14.145,000,14
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.855,59-20,23-0,70
NIKKEI22.481,40-211,64-0,93
SENSEX35.432,39-114,94-0,32
KOSPI2.338,941,110,05
HANG SENG29.296,05-400,12-1,35
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW24.461,70-196,10-0,80
S&P 5002.749,76-17,56-0,63
NASDAQ7.712,95-68,56-0,88
BOVESPA70.074,90-2.048,51-2,84
MERVAL30.869,351.750,846,01
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.511,91-183,25-1,44
FTSE 1007.556,44-70,96-0,93
CAC 405.316,01-56,30-1,05
IBEX 359.702,10-86,80-0,89
Yukarı