TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL63,37-0,58-0,91
USD/JPY110,77-0,34-0,31
ALTIN/GR SPOT163,2482,261,40
GBP/TRY5,27420,040,71
SEPET KUR4,23110,040,99
BIST 100
115.147 % -1,46 -1.709
USD/TRY
3,8065 % 1,02 0,0384
EUR/TRY
4,6541 % 0,90 0,0413
EUR/USD
1,2222 % -0,13 -0,0016
FAİZ
13,56 0,03 0,03
ALTIN/ONS
1.331,84 % 0,36 4,81
BRENT
68,61 % -1,01 -0,70
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 12,170,070,5816:43:12
5 YILLIK TAHVİL 12,740,090,7116:43:11
2 YILLIK TAHVİL 13,560,030,2216:43:11
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 13,340,000,0017:30:44
REPO (HAFTALIK) 13,380,000,0016:43:14
REPO (AYLIK) 13,860,000,0016:43:11
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100115.147-1.708,92-1,46
BIST 50110.006,90-1.707,62-1,53
BIST 30140.770,30-2.214,86-1,55
BIST BANKA173.261,90-2.484,90-1,41
BIST SINAİ130.868,80-1.446,56-1,09
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS168,08-0,07-0,04
İSPANYA CDS41,340,000,00
PORTEKİZ CDS71,260,000,00
RUSYA CDS113,002,051,85
BREZİLYA CDS148,912,491,70
EUROBONDLAR
Son Fark %
TR 20406,010,000,00
TR 20345,880,000,00
TR 20305,460,000,00
TR 20203,590,000,00
IBM'in 2017 dördüncü çeyrek geliri arttı IBM'in 2017 dördüncü çeyrek geliri arttı ABD'de federal hükümet yine "kapanmanın" eşiğine geldi ABD'de federal hükümet yine "kapanmanın" eşiğine geldi
Son Fark %
EUR/USD1,2222-0,00-0,13
USD/JPY110,77-0,34-0,31
GBP/USD1,3858-0,00-0,26
EUR/JPY135,45-0,53-0,39
USD/CHF0,96280,000,41
EUR/GBP0,88180,000,12
DOLAR ENDEKSI90,570,070,08
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,1964-0,01-0,45
USD/MXN18,640,030,16
USD/CZK20,770,050,26
USD/PLN3,41410,010,39
USD/HUF252,931,000,40
USD/RUB56,720,200,35
USD/ZAR12,200,060,53
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.331,840,36

GÜMÜŞ ONS

17,00,20

PLATİN

1.014,991,16

PALADYUM

1.104,080,39

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

83,420,96

KAKAO

1.931,00-2,67

KAHVE

121,250,12

SÜT

13,540,15

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

68,61-1,01

DEMİR

545,001,49

ALÜMİNYUM

14.575,00-0,48
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.487,8613,110,38
NIKKEI23.808,0644,690,19
SENSEX35.511,58251,290,71
KOSPI2.520,264,450,18
HANG SENG32.254,89132,950,41
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW26.071,7253,910,21
S&P 5002.810,3012,270,44
NASDAQ7.336,3840,330,55
BOVESPA81.219,50256,850,32
MERVAL33.591,70-457,66-1,34
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX13.434,45153,021,15
FTSE 1007.730,7929,830,39
CAC 405.526,5131,680,58
IBEX 3510.479,5046,800,45
FTSE MIB 23.749,22118,410,50
Yukarı