TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL47,34-0,88-1,82
USD/JPY111,340,400,36
ALTIN/GR SPOT144,456-1,10-0,75
GBP/TRY4,5077-0,05-1,01
SEPET KUR3,7581-0,02-0,47
BIST 100
90.383 % 0,69 619
USD/TRY
3,6119 % -0,62 -0,0225
EUR/TRY
3,9015 % -0,53 -0,0209
EUR/USD
1,0798 % 0,14 0,0015
FAİZ
11,50 0,02 0,02
ALTIN/ONS
1.243,57 % -0,13 -1,63
BRENT
50,80 % 0,47 0,24
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 10,77-0,02-0,1900:00:25
5 YILLIK TAHVİL 11,130,000,0024/03/2017 22:35:25
2 YILLIK TAHVİL 11,500,020,1700:47:59
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 11,91-0,01-0,0824/03/2017 11:16:36
REPO (HAFTALIK) 11,94-0,01-0,0924/03/2017 11:16:36
REPO (AYLIK) 12,030,010,0824/03/2017 11:16:36
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10090.383618,580,69
BIST 5086.550,19633,150,74
BIST 30110.906,88873,310,79
BIST BANKA152.702,302.792,401,86
BIST SINAİ96.222,1935,340,04
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS234,640,170,07
İSPANYA CDS73,880,000,00
PORTEKİZ CDS231,05-2,23-0,96
RUSYA CDS171,04-5,07-2,88
BREZİLYA CDS236,85-4,31-1,79
Son Fark %
EUR/USD1,07980,000,14
USD/JPY111,340,400,36
GBP/USD1,2473-0,00-0,38
EUR/JPY120,220,600,50
USD/CHF0,9914-0,00-0,20
EUR/GBP0,86570,000,51
DOLAR ENDEKSI99,63-0,13-0,13
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,1081-0,03-1,04
USD/MXN18,76-0,17-0,90
USD/CZK25,03-0,03-0,12
USD/PLN3,9462-0,01-0,23
USD/HUF287,500,820,29
USD/RUB56,93-0,42-0,73
USD/ZAR12,43-0,02-0,19
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.243,57-0,13

GÜMÜŞ ONS

17,70,64

PLATİN

967,840,58

PALADYUM

811,151,13

TARIM EMTİA

Son %

MISIR

356,25-0,14

BUĞDAY

424,750,89

PAMUK

77,470,26

ŞEKER

17,710,63

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

50,800,47

BAKIR

263,10-0,51

DEMİR

541,5014,60

ALÜMİNYUM

13.630,00-0,26
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.269,4520,900,64
NIKKEI19.262,53177,220,93
SENSEX29.421,4089,240,30
KOSPI2.168,95-3,77-0,17
HANG SENG24.358,2730,570,13
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW20.596,72-59,86-0,29
S&P 5002.343,98-1,98-0,08
NASDAQ5.828,7411,050,19
BOVESPA63.853,77322,980,51
MERVAL19.705,1038,510,20
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.064,2724,590,20
FTSE 1007.336,82-3,89-0,05
CAC 405.020,90-11,86-0,24
IBEX 3510.309,40-15,50-0,15
FTSE MIB 20.188,0220,530,10
Yukarı