TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL68,13-0,06-0,09
USD/JPY109,340,040,04
ALTIN/GR SPOT172,146-0,08-0,05
GBP/TRY5,66480,000,03
SEPET KUR4,4966-0,00-0,08
BIST 100
107.015 % -0,36 -386
USD/TRY
4,0679 % 0,05 0,0019
EUR/TRY
4,9268 % 0,02 0,0011
EUR/USD
1,2105 % 0,02 0,0002
FAİZ
14,31 0,04 0,04
ALTIN/ONS
1.317,44 % 0,05 0,64
BRENT
74,74 % 1,00 0,74
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 12,660,010,0800:47:32
5 YILLIK TAHVİL 13,360,030,2326/04/2018 22:19:03
2 YILLIK TAHVİL 14,310,040,2800:47:31
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 14,100,745,5700:34:46
REPO (HAFTALIK) 14,170,745,5126/04/2018 22:19:04
REPO (AYLIK) 14,410,503,5926/04/2018 22:19:03
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100107.015-386,25-0,36
BIST 50102.232,45-368,44-0,36
BIST 30130.862,15-499,76-0,38
BIST BANKA150.596,30-1.504,40-0,99
BIST SINAİ128.414,5692,060,07
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS194,19-0,04-0,02
İSPANYA CDS36,57-0,55-1,48
PORTEKİZ CDS63,21-0,55-0,86
RUSYA CDS133,16-0,00-0,00
BREZİLYA CDS171,410,000,00
EUROBONDLAR
Son Fark %
TR 20406,65-0,02-0,30
TR 20346,44-0,01-0,10
TR 20306,160,000,00
TR 20204,080,000,00
Moody's ABD'nin kredi notunu teyit etti Moody's ABD'nin kredi notunu teyit etti İsveç MB faiz değiştirmedi İsveç MB faiz değiştirmedi
Son Fark %
EUR/USD1,21050,000,02
USD/JPY109,340,040,04
GBP/USD1,3915-0,00-0,03
EUR/JPY132,360,060,05
USD/CHF0,98910,000,00
EUR/GBP0,86990,000,05
DOLAR ENDEKSI91,560,390,43
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,4753-0,01-0,27
USD/MXN18,79-0,03-0,13
USD/CZK21,050,000,02
USD/PLN3,4928-0,00-0,01
USD/HUF258,42-0,13-0,05
USD/RUB62,760,040,07
USD/ZAR12,40-0,00-0,00
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.317,450,05

GÜMÜŞ ONS

16,53600,22

PLATİN

908,33-0,14

PALADYUM

987,870,06

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

84,990,27

KAKAO

2.802,00-1,20

KAHVE

119,650,72

SÜT

14,98-0,27

SANAYİ EMTİA

Son %

BRENT

74,741,00

DEMİR

468,000,32

ALÜMİNYUM

14.395,000,56
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.075,03-42,94-1,38
NIKKEI22.319,61104,290,47
SENSEX34.713,60212,330,62
KOSPI2.475,6426,831,10
HANG SENG30.007,68-320,47-1,06
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW24.322,34238,510,99
S&P 5002.666,9427,541,04
NASDAQ7.118,68114,941,64
BOVESPA86.383,201.338,811,57
MERVAL29.487,82-459,01-1,53
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.500,4778,170,63
FTSE 1007.421,4342,110,57
CAC 405.453,5840,280,74
IBEX 359.902,3044,300,45
Yukarı