Advertisement

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'deki gelişmelerle ilgili olarak, ''Her geçen gün Suriye'de muhalif kesim bana göre ilerliyor. Ama Beşar sadece yanında birkaç ülkenin desteği ile ayakta durmaya çalışıyor. Dünya Beşar'ın karşısındadır'' dedi.

Erdoğan, ''Beşar Esad gidecektir. Burada kalamaz. Er ya da geç gidecektir ve şu anda o da kendi sonunu hazırlamaktadır. Kimler yardımcı oluyor bunları da zaten biliyorsunuz'' dedi.

BU HABERE YORUM YAZ
 
11 Haziran 2012 Pazartesi, 09:34 Misafir bize her sey müstahak. bir konuyu bilmeden karsimizdaki kisi bizim görüsümüzden degilse saldiriyoruz. dünya ekonomik cöküntünün icinde olmasina ragmen,bir cok avrupa ülkesi yillardan beri memuruna ,emeklisine % 0,1 zam bile vermemesine ragmen, türkiye`nin durumu ortadayken bazi akli evveller hükümete haksiz elestiriler yapmaya devam ediyor.b u kisilerin ulvi saydiklari liderleri elestirmeye kalkisincada zamanin sartlari öyleydi diye kestirip atiyorlar. ama bunlar normal olsa gerek darbelerin ülkemizi nasil yüzlerce yil geri attiginin göstergesidir bu tipler.
11 Haziran 2012 Pazartesi, 09:33 Misafir ölenler müslüman olunca dünya seyretmeyi seçiyor,bosnada,ırakta,afganistanda,somalide, yemende, aklınıza neresi gelirse gelsin hep müslüman ölümleri ve bunların hepsine seyirci gelişmiş ülkeler var,başbakanın tek başına çabası nereye kadar fayda eder,insanlık ölmüş kaldıracak kimsede yok.
10 Haziran 2012 Pazar, 23:26 Misafir tıpkı ckurt sorunu gıbı surıye meselesıde fıyasko sıfır problem dıye yola cıktık ermenıstan yunanıstan surıye ıran ırak azerbayan hepsıyle papazız