PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL54,17-1,18-2,13
USD/JPY105,39-1,05-0,99
ALTIN/GR SPOT282,794,841,74
GBP/TRY7,07750,00-0,02
SEPET KUR6,07990,00-0,07
BIST 100
97.149 % 1,84 1.755
USD/TRY
5,7593 % -0,16 -0,0093
EUR/TRY
6,4188 % 0,30 0,0193
EUR/USD
1,1142 % 0,55 0,0061
FAİZ
16,18 0,00 0,00
ALTIN/ONS
1.526,96 % 1,93 28,90
BRENT
59,34 % -0,97 -0,58
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 16,180,000,0000:00:00
TR 5 YILLIK TAHVİL 16,870,503,0500:55:41
TR 10 YILLIK TAHVİL 16,72-0,09-0,5400:55:41
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 19,16-0,01-0,0400:55:41
REPO (HAFTALIK) 19,170,000,0000:55:41
REPO (AYLIK) 18,090,010,0500:55:41
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10097.1491.754,801,84
BIST 5093.718,871.755,601,91
BIST 30121.001,052.327,031,96
BIST BANKA134.887,204.043,643,09
BIST SINAİ111.233,20943,810,86
Son Fark %
EUR/USD1,11420,010,55
USD/JPY105,39-1,05-0,99
GBP/USD1,22660,000,12
EUR/JPY117,49-0,45-0,38
USD/CHF0,9743-0,01-0,96
EUR/GBP0,90930,010,55
DOLAR ENDEKSI97,64-0,53-0,54
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL4,12330,051,27
USD/MXN19,920,090,46
USD/CZK23,23-0,04-0,18
USD/PLN3,9234-0,01-0,23
USD/HUF295,11-1,09-0,37
USD/RUB66,050,420,63
USD/ZAR15,250,000,01
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.526,961,93

GÜMÜŞ ONS

17,42502,25

PLATİN

857,65-0,07

PALADYUM

1.462,36-1,75

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

58,21-1,24

KAKAO

2.238,000,36

KAHVE

96,05-1,28
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.897,4313,990,49
NIKKEI20.710,9182,900,40
KOSPI1.948,30-2,71-0,14
HANG SENG26.179,33130,610,50
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW25.628,90-623,34-2,37
S&P 5002.847,11-75,84-2,59
NASDAQ7.751,77-239,62-3,00
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX11.611,51-135,53-1,15
FTSE 1007.094,98-33,20-0,47
IBEX 358.649,50-66,90-0,77
Yukarı