TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL64,92-2,12-3,16
USD/JPY110,72-0,43-0,39
ALTIN/GR SPOT222,389-21,03-8,64
GBP/TRY7,4822-0,61-7,49
SEPET KUR6,2862-0,19-2,94
BIST 100
90.263 % -3,38 -3.156
USD/TRY
5,8903 % -7,24 -0,4599
EUR/TRY
6,6926 % -7,20 -0,5194
EUR/USD
1,1351 % 0,06 0,0007
FAİZ
28,27 1,52 1,52
ALTIN/ONS
1.175,08 % -1,59 -19,01
BRENT
70,78 % -2,32 -1,68
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 21,460,090,4223:37:13
5 YILLIK TAHVİL 25,800,512,0223:37:12
2 YILLIK TAHVİL 28,271,525,6823:37:13
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 18,930,030,1821:50:08
REPO (HAFTALIK) 19,650,361,8821:50:07
REPO (AYLIK) 21,550,552,6221:50:06
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
ÖNE ÇIKAN VİDEO
Tarımda küresel dengeler Tarımda küresel dengeler
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10090.263-3.155,70-3,38
BIST 5087.030,91-2.997,56-3,33
BIST 30111.448,95-3.760,89-3,26
BIST BANKA97.112,90-4.135,70-4,08
BIST SINAİ120.975,88-3.375,21-2,71
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS499,55-12,77-2,49
İSPANYA CDS70,850,000,00
PORTEKİZ CDS63,21-0,55-0,86
RUSYA CDS165,065,913,71
BREZİLYA CDS240,611,080,45
Son Fark %
EUR/USD1,13510,000,06
USD/JPY110,72-0,43-0,39
GBP/USD1,2701-0,00-0,17
EUR/JPY125,69-0,41-0,33
USD/CHF0,9935-0,00-0,07
EUR/GBP0,89370,000,23
DOLAR ENDEKSI96,68-0,05-0,05
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,90040,030,86
USD/MXN19,150,271,41
USD/CZK22,700,050,20
USD/PLN3,80710,020,42
USD/HUF285,821,140,40
USD/RUB67,240,921,39
USD/ZAR14,570,322,26
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.175,27-1,58

GÜMÜŞ ONS

14,4629-0,03

PLATİN

770,480,14

PALADYUM

844,84-0,43

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

81,08-2,79

KAKAO

2.140,00-0,47

KAHVE

106,00-2,30

SÜT

14,99-0,20

SANAYİ EMTİA

Son %

DEMİR

484,00-3,97

ALÜMİNYUM

14.225,00-2,13
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.723,26-57,71-2,08
NIKKEI22.204,22-151,86-0,68
SENSEX37.852,00207,100,55
KOSPI2.258,9110,460,47
HANG SENG27.323,59-429,34-1,55
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW25.162,41-137,51-0,54
S&P 5002.818,37-21,59-0,76
NASDAQ7.774,12-96,78-1,23
BOVESPA77.078,00-1.524,11-1,94
MERVAL27.010,66474,031,79
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.163,01-195,86-1,58
FTSE 1007.497,87-113,77-1,49
CAC 405.305,22-98,19-1,82
IBEX 359.386,80-120,20-1,26
Yukarı