PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL53,970,170,32
USD/JPY109,65-0,13-0,12
ALTIN/GR SPOT219,17-0,53-0,24
GBP/TRY6,87060,010,13
SEPET KUR5,6895-0,02-0,32
BIST 100
97.955 % -0,51 -500
USD/TRY
5,3252 % 0,03 0,0018
EUR/TRY
6,0580 % 0,14 0,0084
EUR/USD
1,1370 % 0,05 0,0005
FAİZ
18,04 -0,15 -0,15
ALTIN/ONS
1.280,24 % -0,15 -1,87
BRENT
62,81 % 0,18 0,11
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 18,04-0,15-0,8217:30:00
TR 5 YILLIK TAHVİL 17,180,090,5317:30:00
TR 10 YILLIK TAHVİL 15,95-0,11-0,6817:30:00
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 24,17-0,04-0,1711:16:15
REPO (HAFTALIK) 24,48-0,02-0,0911:16:15
REPO (AYLIK) 24,56-0,01-0,0311:16:15
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10097.955-499,72-0,51
BIST 5095.226,16-587,94-0,61
BIST 30123.597,45-830,54-0,67
BIST BANKA129.892,07-2.391,20-1,81
BIST SINAİ113.407,05589,620,52
Son Fark %
EUR/USD1,13700,000,05
USD/JPY109,65-0,13-0,12
GBP/USD1,28980,000,20
EUR/JPY124,66-0,08-0,06
USD/CHF0,99740,000,20
EUR/GBP0,8814-0,00-0,17
DOLAR ENDEKSI96,32-0,02-0,02
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,75840,000,11
USD/MXN19,180,080,41
USD/CZK22,50-0,01-0,03
USD/PLN3,7665-0,01-0,20
USD/HUF279,32-0,51-0,18
USD/RUB66,360,180,27
USD/ZAR13,82-0,03-0,20
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.280,24-0,15

GÜMÜŞ ONS

15,2855-0,35

PLATİN

797,52-0,02

PALADYUM

1.361,95-1,41

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

73,89-0,65

KAKAO

2.307,00-1,20

KAHVE

104,952,49
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.610,5114,500,56
NIKKEI20.719,3353,260,26
KOSPI2.124,610,330,02
HANG SENG27.196,54105,730,39
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW24.706,35336,251,38
S&P 5002.670,7134,751,32
NASDAQ7.157,2372,771,03
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX11.136,20-69,34-0,62
FTSE 1006.970,592,260,03
IBEX 359.053,80-15,30-0,17
Yukarı