PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL54,290,861,61
USD/JPY112,840,070,06
ALTIN/GR SPOT211,14-0,40-0,19
GBP/TRY6,8726-0,00-0,06
SEPET KUR5,7410-0,01-0,23
BIST 100
91.925 % 0,26 239
USD/TRY
5,3706 % -0,30 -0,0161
EUR/TRY
6,1190 % -0,19 -0,0115
EUR/USD
1,1397 % 0,23 0,0027
FAİZ
20,70 0,00 0,00
ALTIN/ONS
1.223,30 % 0,13 1,64
BRENT
63,29 % 1,22 0,76
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 20,700,000,0010:27:41
TR 5 YILLIK TAHVİL 17,820,000,0010:27:49
TR 10 YILLIK TAHVİL 17,390,000,0009:43:24
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 24,01-0,07-0,2810:27:56
REPO (HAFTALIK) 24,68-0,02-0,0610:27:56
REPO (AYLIK) 25,090,000,0010:27:57
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10091.837150,210,16
BIST 5089.044,98172,320,19
BIST 30115.129,75272,000,24
BIST BANKA118.525,04836,540,71
BIST SINAİ108.089,06-374,36-0,35
Son Fark %
EUR/USD1,13950,000,22
USD/JPY112,840,070,06
GBP/USD1,28070,000,15
EUR/JPY128,610,370,29
USD/CHF0,9949-0,00-0,05
EUR/GBP0,88970,000,05
DOLAR ENDEKSI96,69-0,15-0,15
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,7571-0,00-0,09
USD/MXN20,35-0,01-0,06
USD/CZK22,84-0,05-0,23
USD/PLN3,7795-0,01-0,33
USD/HUF281,99-0,74-0,26
USD/RUB66,02-0,18-0,27
USD/ZAR14,04-0,05-0,37
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.223,210,13

GÜMÜŞ ONS

14,38290,43

PLATİN

845,150,36

PALADYUM

1.154,190,71

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

77,680,32

KAKAO

2.190,00-0,73

KAHVE

114,90-1,50
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.651,515,650,21
NIKKEI21.507,54-75,58-0,35
KOSPI2.076,55-6,03-0,29
HANG SENG25.911,3370,250,27
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW24.465,64-551,80-2,21
S&P 5002.641,89-48,84-1,82
NASDAQ6.908,82-119,65-1,70
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX11.066,41-178,13-1,58
FTSE 1006.947,92-52,97-0,76
IBEX 358.866,50-139,80-1,55
Yukarı