TVRadyo
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL72,191,411,99
USD/JPY112,650,060,05
ALTIN/GR SPOT242,832,150,89
GBP/TRY8,1782-0,05-0,67
SEPET KUR6,7877-0,03-0,47
BIST 100
98.166 % 0,18 178
USD/TRY
6,2327 % -1,02 -0,0640
EUR/TRY
7,3386 % -0,76 -0,0564
EUR/USD
1,1765 % 0,14 0,0016
FAİZ
25,40 0,08 0,08
ALTIN/ONS
1.198,84 % -0,10 -1,20
BRENT
80,67 % 2,37 1,87
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
10 YILLIK TAHVİL 18,65-0,29-1,5312:05:49
5 YILLIK TAHVİL 23,14-0,26-1,1112:06:13
2 YILLIK TAHVİL 25,400,080,3208:57:44
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 24,82-0,16-0,6311:15:45
REPO (HAFTALIK) 25,200,000,0011:15:45
REPO (AYLIK) 25,51-0,02-0,0811:15:45
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10098.157169,280,17
BIST 5094.906,75163,380,17
BIST 30121.563,25161,230,13
BIST BANKA107.445,602.469,102,35
BIST SINAİ127.712,94-388,61-0,30
CDS
Son Fark %
TÜRKİYE CDS393,16-7,79-1,94
İSPANYA CDS64,87-0,41-0,63
PORTEKİZ CDS63,21-0,55-0,86
RUSYA CDS155,28-2,27-1,44
BREZİLYA CDS264,60-1,08-0,41
Son Fark %
EUR/USD1,17650,000,14
USD/JPY112,650,060,05
GBP/USD1,31120,000,31
EUR/JPY132,530,240,18
USD/CHF0,95920,000,05
EUR/GBP0,8973-0,00-0,10
DOLAR ENDEKSI94,13-0,10-0,10
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL4,0502-0,03-0,65
USD/MXN18,860,030,15
USD/CZK21,79-0,00-0,02
USD/PLN3,6615-0,00-0,09
USD/HUF275,30-0,64-0,23
USD/RUB66,04-0,41-0,62
USD/ZAR14,28-0,05-0,32
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI DÜNYA1.341,3014,241,07
MSCI GELİŞEN PİYASALAR1.099,4612,361,14
MSCI TÜRKİYE866.897,945.048,380,59
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
MSCI BRIC ÜLKELERİ343,473,871,14
MSCI ASYA PASİFİK136,861,511,12
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.198,75-0,11

GÜMÜŞ ONS

14,32240,14

PLATİN

829,350,26

PALADYUM

1.058,380,28

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

79,280,27

KAKAO

2.168,000,05

KAHVE

99,60-0,30

SÜT

16,02-0,12

SANAYİ EMTİA

Son %

DEMİR

502,00-0,10

ALÜMİNYUM

14.680,001,00
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.797,4968,242,50
NIKKEI23.869,93195,000,82
SENSEX36.253,02-588,58-1,60
KOSPI2.339,1715,720,68
HANG SENG27.499,39-454,19-1,62
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW26.743,5086,520,32
S&P 5002.929,67-1,08-0,04
NASDAQ7.986,96-41,28-0,51
BOVESPA79.444,291.328,281,70
MERVAL34.327,12-187,12-0,54
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.389,25-41,63-0,33
FTSE 1007.479,46-10,77-0,14
CAC 405.482,06-12,11-0,22
IBEX 359.544,60-45,80-0,48
Yukarı