Advertisement
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL58,97-0,23-0,39
USD/JPY108,600,020,02
ALTIN/GR SPOT271,43-0,38-0,14
GBP/TRY7,60170,010,15
SEPET KUR6,08720,000,06
BIST 100
108.869 % 0,00 0
USD/TRY
5,7809 % 0,09 0,0051
EUR/TRY
6,3925 % 0,04 0,0026
EUR/USD
1,1056 % -0,04 -0,0005
FAİZ
12,15 0,00 0,00
ALTIN/ONS
1.459,34 % -0,06 -0,83
BRENT
64,24 % -0,23 -0,15
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 12,150,000,0000:00:00
TR 5 YILLIK TAHVİL 12,310,000,0000:00:00
TR 10 YILLIK TAHVİL 12,400,000,0000:00:00
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 13,650,000,0005:41:51
REPO (HAFTALIK) 13,650,000,0005:41:51
REPO (AYLIK) 13,03-0,14-1,0905:41:51
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100108.8690,000,00
BIST 50103.912,860,000,00
BIST 30132.834,750,000,00
BIST BANKA152.228,590,000,00
BIST SINAİ129.922,080,000,00
Son Fark %
EUR/USD1,10560,00-0,04
USD/JPY108,600,020,02
GBP/USD1,31440,000,03
EUR/JPY120,06-0,12-0,10
USD/CHF0,99070,00-0,02
EUR/GBP0,84110,00-0,07
DOLAR ENDEKSI97,710,010,01
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL4,1389-0,05-1,16
USD/MXN19,26-0,05-0,24
USD/CZK23,09-0,01-0,04
USD/PLN3,86750,000,04
USD/HUF299,380,030,01
USD/RUB63,690,020,04
USD/ZAR14,620,000,00
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.459,44-0,05

GÜMÜŞ ONS

16,5482-0,17

PLATİN

891,81-0,55

PALADYUM

1.875,31-0,23

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

66,020,03

KAKAO

2.607,001,05

KAHVE

124,80-0,04
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.915,513,500,12
NIKKEI23.432,6778,270,34
KOSPI2.091,9510,100,49
HANG SENG26.517,9519,580,07
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW28.015,06337,271,22
S&P 5003.145,9128,480,91
NASDAQ8.656,5385,831,00
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX13.166,58111,780,86
FTSE 1007.239,66101,811,43
CAC 405.871,9170,361,21
IBEX 359.382,70139,301,51
Yukarı