PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL56,940,480,85
USD/JPY113,28-0,35-0,32
ALTIN/GR SPOT209,440,850,41
GBP/TRY6,86780,030,38
SEPET KUR5,72300,010,25
BIST 100
93.798 % 0,54 501
USD/TRY
5,3629 % 0,23 0,0122
EUR/TRY
6,0862 % 0,20 0,0120
EUR/USD
1,1344 % 0,10 0,0011
FAİZ
19,96 0,00 0,00
ALTIN/ONS
1.215,46 % 0,17 2,10
BRENT
67,25 % 0,95 0,63
ÖNE ÇIKANLAR
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 19,960,000,0010:13:10
TR 5 YILLIK TAHVİL 17,180,000,0010:13:10
TR 10 YILLIK TAHVİL 16,590,000,0010:12:51
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 23,80-0,87-3,5210:12:56
REPO (HAFTALIK) 24,73-0,47-1,8810:12:56
REPO (AYLIK) 25,09-0,13-0,5310:12:56
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 10093.860562,870,60
BIST 5091.034,11540,960,60
BIST 30117.734,95711,470,61
BIST BANKA118.222,451.378,741,18
BIST SINAİ112.090,19517,320,46
Son Fark %
EUR/USD1,13450,000,11
USD/JPY113,28-0,35-0,32
GBP/USD1,28080,000,27
EUR/JPY128,50-0,24-0,19
USD/CHF1,0057-0,00-0,10
EUR/GBP0,8856-0,00-0,12
DOLAR ENDEKSI96,87-0,06-0,06
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL3,7860-0,02-0,62
USD/MXN20,21-0,02-0,08
USD/CZK22,93-0,02-0,10
USD/PLN3,7800-0,01-0,15
USD/HUF283,82-0,42-0,15
USD/RUB66,010,150,23
USD/ZAR14,190,020,12
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.215,560,18

GÜMÜŞ ONS

14,31670,13

PLATİN

843,790,19

PALADYUM

1.157,16-0,05

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

78,310,04

KAKAO

2.219,000,41

KAHVE

113,80-2,07
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.677,929,750,37
NIKKEI21.680,34-123,28-0,57
KOSPI2.092,404,340,21
HANG SENG26.072,87-30,47-0,12
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW25.289,27208,770,83
S&P 5002.730,2028,621,06
NASDAQ7.259,03122,641,72
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX11.353,67-58,86-0,52
FTSE 1007.038,014,220,06
IBEX 359.073,50-33,10-0,36
Yukarı