Advertisement
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL58,09-0,10-0,17
USD/JPY107,56-0,46-0,43
ALTIN/GR SPOT280,124,511,64
GBP/TRY7,16790,00-0,04
SEPET KUR6,03550,020,29
BIST 100
100.237 % -0,10 -102
USD/TRY
5,7430 % 0,42 0,0243
EUR/TRY
6,3282 % 0,11 0,0069
EUR/USD
1,1021 % -0,20 -0,0022
FAİZ
14,96 -0,07 -0,07
ALTIN/ONS
1.516,90 % 1,19 17,87
BRENT
64,28 % -0,19 -0,12
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 14,96-0,07-0,4706:29:49
TR 5 YILLIK TAHVİL 14,99-0,26-1,7006:29:56
TR 10 YILLIK TAHVİL 14,89-0,17-1,1306:29:56
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 16,010,000,0006:29:56
REPO (HAFTALIK) 16,510,000,0006:29:56
REPO (AYLIK) 16,530,000,0006:29:56
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100100.237-102,07-0,10
BIST 5096.431,28-2,170,00
BIST 30124.071,23-83,89-0,07
BIST BANKA141.544,44-63,66-0,04
BIST SINAİ115.550,50-444,02-0,38
Son Fark %
EUR/USD1,10210,00-0,20
USD/JPY107,56-0,46-0,43
GBP/USD1,24780,00-0,38
EUR/JPY118,53-0,76-0,64
USD/CHF0,99090,00-0,18
EUR/GBP0,88300,000,16
DOLAR ENDEKSI98,510,240,25
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL4,1476-0,02-0,48
USD/MXN19,45-0,01-0,04
USD/CZK23,480,020,08
USD/PLN3,97060,040,95
USD/HUF302,991,840,61
USD/RUB63,99-0,03-0,04
USD/ZAR14,940,120,78
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.516,901,19

GÜMÜŞ ONS

17,99101,13

PLATİN

946,000,80

PALADYUM

1.642,701,42

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

60,520,31

KAKAO

2.473,000,20

KAHVE

98,400,05
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI3.006,457,170,24
NIKKEI22.079,0934,640,16
KOSPI2.091,5211,170,54
HANG SENG26.435,67-33,28-0,13
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW26.935,07-159,72-0,59
S&P 5002.992,07-14,72-0,49
NASDAQ8.117,67-65,21-0,80
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX12.468,0110,310,08
FTSE 1007.344,92-11,50-0,16
CAC 405.690,7831,700,56
IBEX 359.179,0043,000,47
Yukarı