Advertisement
PİYASA VERİSİ ARAMA
ALTERNATİF PİYASALAR
Son Fark %
PETROL57,530,410,72
USD/JPY108,68-0,14-0,13
ALTIN/GR SPOT272,001,900,70
GBP/TRY7,42690,050,66
SEPET KUR6,07270,040,72
BIST 100
103.736 % -1,04 -1.092
USD/TRY
5,7778 % 0,67 0,0382
EUR/TRY
6,3685 % 0,75 0,0477
EUR/USD
1,1011 % 0,02 0,0003
FAİZ
12,15 -0,07 -0,07
ALTIN/ONS
1.468,30 % 0,32 4,72
BRENT
62,83 % 0,74 0,46
TAHVİL
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
TR 2 YILLIK TAHVİL 12,15-0,07-0,5710:37:20
TR 5 YILLIK TAHVİL 12,410,000,0000:00:00
TR 10 YILLIK TAHVİL 12,470,000,0000:00:00
REPO
Son Değişim (BPS) Yüzde Güncelleme
REPO (GECELİK) 13,63-0,02-0,1611:15:55
REPO (HAFTALIK) 13,650,000,0011:16:05
REPO (AYLIK) 13,650,000,0011:16:05
ÖNE ÇIKAN PİYASA HABERLERİ
BIST ENDEKSLERİ
Son Fark %
BIST 100103.725-1.103,23-1,05
BIST 5099.604,85-1.170,96-1,16
BIST 30127.982,17-1.609,51-1,24
BIST BANKA145.140,15-3.085,44-2,08
BIST SINAİ120.780,88-1.005,29-0,83
Son Fark %
EUR/USD1,10110,000,02
USD/JPY108,68-0,14-0,13
GBP/USD1,28400,00-0,09
EUR/JPY119,68-0,10-0,08
USD/CHF0,98770,00-0,24
EUR/GBP0,85750,000,12
DOLAR ENDEKSI98,29-0,08-0,08
GELİŞEN PİYASA KURLARI
Son Fark %
USD/BRL4,17670,010,31
USD/MXN19,420,070,35
USD/CZK23,21-0,02-0,08
USD/PLN3,90190,000,07
USD/HUF303,07-0,42-0,14
USD/RUB64,24-0,11-0,18
USD/ZAR14,950,040,23
MSCI ENDEKSLERİ
Son Fark %
MSCI EURO BÖLGESİ1.011,88-1,33-0,13
EMTİA

KIYMETLİ METAL

Son %

ALTIN/ONS

1.468,580,34

GÜMÜŞ ONS

17,02610,30

PLATİN

876,750,13

PALADYUM

1.731,211,16

TARIM EMTİA

Son %

PAMUK

66,110,09

KAKAO

2.655,001,34

KAHVE

111,152,07
ASYA PASİFİK
Son Fark %
SHANGHAI2.909,874,630,16
NIKKEI23.141,55-178,32-0,76
KOSPI2.139,2316,780,79
HANG SENG26.323,69-247,77-0,93
AMERİKA BORSALARI
Son Fark %
DOW27.783,5992,100,33
S&P 5003.094,042,200,07
NASDAQ8.482,10-3,99-0,05
AVRUPA BORSALARI
Son Fark %
DAX13.182,36-47,71-0,36
FTSE 1007.336,97-14,24-0,19
CAC 405.909,292,200,04
IBEX 359.187,20-7,30-0,08
Yukarı