Advertisement

nadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF) tarafından 14-15 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖF güz dönemi dönem sonu sınavı için sınav giriş yerleri açıklandı. Öğrenciler sınav günü için hazırlık içinde. Peki 2017-AÖF sınav giriş yerleri nasıl öğrenilir? AÖF sınav giriş yerleri ve öğrenci girişi için haberimizi inceleyebilirsiniz...

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ

Anadolu Üniversitesi tarafından 14-15 Ocak'ta gerçekleştirilecek olan AÖF güz dönemi dönem sonu sınavı için öğrenciler hazırlık içinde. Milyonlarca öğrenci tarafından merakla beklenen AÖF sınav giriş yerleri açıklandı.

Öğrenciler, sınav giriş yerlerine AÖF'ün resmi internet sitesinde yer alan öğrenci giriş ekranına E-Posta Adresi (veya T.C. Kimlik Numarası) ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ekrana gelen sayfada üst bölünde yer alan Bilgilendirme paneli veya Sınav İşlemleri sekmesinden öğrenebilecekler.

SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Öğrenciler geçmiş yıllara ait sınav soru ve cevaplarına http://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak ulaşabilirler. Ayrıca dönem içinde yapılacak olan ara sınavı ve dönem sonu sınavı soru ve cevapları sınavların ardından açıklanmaktadır. Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmakta olup sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır.