Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; duygusal, yetenekli, dürüst, altıncı hissi kuvvetli bir insansınız. Hayatta herşeyi kontrol edemezsiniz. Elinizde olmayan şartların sizi fazlasıyla üzmesine izin vermeyin. Sindirim ve mide sorunlarıyla karşılabilirsiniz. Gerçek dostlar edinmeye çalışın ve kendinize güvenin. Bu sene, düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştireceksiniz. Şanslı bir yıl.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün herkesin aylardır konuştuğu ve beklediği 21 aralık 2012. Bugün güneş oğlak burcuna geçecek ve bu gece en uzun geceyi yaşıyor olacağız. Maya takviminin sonu olarak belirtilen bugün aslında yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilebilir. Bu yeni dönemde kendimize ve sevdiklerimize değer vermeyi, şefkati, anlayışı ve birlik ruhunu ön plana çıkartabiliriz. Niyetimiz ve düşüncelerimiz ileride yaşayacaklarımızı belirleyecek. Bu yüzden herkesin merakla beklediği ve bir şekilde anlam yüklediği bugün ve bir kaç gün boyunca toplu yerlerde değil, daha çok ruhumuzun sevdiği, hissettiği, huzuru bulduğu ve güveni sağladığı kişi ve yerleri tercih etmeliyiz. Kavgadan, gürültüden, huzursuzluklardan uzak durarak, yapmak istediklerimizi gözden geçirerek, saf bir enerjiyle, duayla, meditasyonla dileklerimizi istemeli ve gerçekleşeceğinden asla endişe duymamalıyız. Affetmek, affedilmek, yargılamaları, suçlamaları ve öfkelerimizi bir kenara bırakmak, istediğimiz ve arzu ettiğimiz bir olma, sevgi, anlayış ve şefkat duygularıyla hareket etmek bize çok şey kazandırabilir. Bu yüzden kimlerin ne söylediğine aldırmadan, kışkırtmalardan uzak durarak, kendimize güvenerek, geleceğimize inanarak atılacak adımlar yeni bir çağa ve anlayışa tanıklık etmemize anlam katacak. Herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler.

Koç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinizde olacak.

İkizler Burcu:  Güneş, 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir.

Aslan Burcu: Kimliğinizi 1 ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, çok çalışabilirsiniz.

Başak Burcu: Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları bir dönem geliyor.

Terazi Burcu: Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında gösterecesiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım alanlarında işi olanlar için güzel bir dönem.

Yay Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Oğlak Burcu:  Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Kova Burcu: Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

Balık Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde,organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak. Sosyalliğiniz artıyor.