Advertisement

1- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 15. Zirvesi için Türkmenistan’da

- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zirve kapsamında katılımcı liderler için düzenlenecek resmi karşılama töreninde ve aile fotoğrafı çekiminde hazır bulunacak.

- Karakum Otel’de düzenlenecek zirvenin ardından Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov tarafından verilecek resmi öğle yemeğine katılacak.

(Aşkabat) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İspanya'daki temasları kapsamında Parlamentolar Arası Birlik (PAB) 143. Genel Kurulu'nda katılımcılara hitap edecek, PAB Başkanı Duarte Pacheco ile görüşecek.

(Madrid) (Fotoğraflı-Görüntülü)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sosyal Hizmetler Kampüsü Temel Atma Töreni'ne katılacak, Valiliği, Belediyeyi, AK Parti İl Başkanlığını ve Bakanlığa bağlı kuruluşları ziyaret edecek.

(Tokat/11.00-15.45) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek "Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı"na iştirak ederek "AK Parti'nin Demokrasi Yolculuğu ve Lider" konulu ders verecek, ardından gazetecilerle bir araya gelecek.

(Trabzon/13.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Kırgızistan'da genel seçimler yapılacak. (Fotoğraflı-Görüntülü)

GÜNCEL

1- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü)