Advertisement
HABERLER ABONE OL

(İHA) - Edinilen bilgiye göre, Güllük Caddesi'ndeki bir tavernada yaklaşık 20 gündür sahne alan ünlü türkücü Azer Bülbül (43), kaldığı otel odasında menajeri tarafından ölü olarak bulundu. Otele gelen sağlık ekipleri, Azer Bülbül'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Otele savcı ve olay yeri inceleme ekipleri geldi. Bu sırada Bülbül'ün yakınları otel lobisinde gözyaşlarına boğuldu.

SON RÖPORTAJI

Sanatçı Azer Bülbül, Antalya'da yayın yapan bir yerel gazeteye verdiği son röportajda, "Antalya'yı tercih etmemin nedeni değerli dostlarım, aile büyüklerimin burada olmasıdır. Antalya'yı çok beğendiğim için buradayım. Şimdiye kadar 21 kaset çıkardım. 'Duygularım' adlı 22. kasetimi de yeni çıkardım. Müzikseverlere hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.
Azer Bülbül'ün, 10 Ocak tarihine kadar Antalya'da sahne programı olduğu öğrenildi.

SEVENLERİ OTELE AKIN ETTİ

Cevher Can, arkadaşının ölüm haberini otogarda aldığını belirterek, olayın şokunu yaşadığını dile getirdi. Diğer yandan sanatçının ölüm haberini alan sevenleri otele akın etti. Geçtiğimiz yıllarda Akdeniz Üniversitesi'nde çıkan olayların zanlılarından Ömer Ulusoy'un da otele gelenler arasında olduğu görüldü.

Azer Bülbül'ün odasındaki incelemeler devam ediyor.