Advertisement

Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından teknik direktörü Fatih Terim'e verilen 3 maçlık kulübeye ve sahaya giriş yasağının kaldırılması için Tahkim Kurulu'na başvurdu.

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''PFDK tarafından Sayın Fatih Terim'e verilmiş olan üç maçlık kulübeye ve sahaya giriş yasağının kaldırılması için Tahkim Kurulu nezdinde gerekli girişimler yapılmıştır'' denildi.

BU HABERE YORUM YAZ
 
08 Mayıs 2012 Salı, 08:56 Misafir fb yi sevmiyonuz anladık ancak, fatih hoca da ağzını tutacak. hakaret ettiğini itiraf etmiş, adamlarda ceza vermişler. emre de 2 kelime laf etti 3 maç ceza aldı. fenerlilerden duydun mu hiç federasyon kupayı gs ye vermek istiyor. yarış 40 maç dediler baştan, gs liler puan kaybettikçe neden 40 maç felan demeye başladılar. baştan itiraz etseydiniz mubarekler. geçen hafta gördük trabzon maçında dövüşmeye gelmiş trabzonlular, bence federasyon gs ye vermeye kararlı kupayı ama inş. herşeye rağmen fener alır...
07 Mayıs 2012 Pazartesi, 17:55 Misafir ne gerek var niye başvuruda bulunuyorsunuz. federasyon fenerbahçeye kupayı vermek için elinden geleni yapıyor. bu kadar çaba göstermesinler söylesinler biz verelim kupayı ayıptır ya nasıl bi federasyon nasıl bi demirören bu adamlar fenerbahçeyi bu kadar çokmu seviyordu.