Advertisement

Beytüşşebap ilçesinde, teröristlerin saldırısı üzerine çıkan çatışmada yaralanan askerlerden biri kaldırıldığı Şırnak Asker Hastanesi'nde şehit düştü.

Valilikten edinilen bilgiye göre, 9 güvenlik görevlisinin şehit olduğu saldırı ve sonrasındaki çatışmada, 4'ü ağır 8 güvenlik görevlisi de yaralandı. Ancak Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan biri tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Olayda şehit düşen güvenlik görevlisi sayısı 10'a yükselirken, yaralı 7 güvenlik görevlisinin Şırnak Asker Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Şehit cenazelerinin memleketlerine gönderilmek üzere bugün helikopterle Diyarbakır'a nakledileceği öğrenildi.

BU HABERE YORUM YAZ
 
04 Eylül 2012 Salı, 10:38 Misafir 10 kisi sehit verdik gecenler, simdi bir 10 kisi daha, hemen ertesi gun unutuluyor. artik alistik. baska memleket olsa, 1 kisi oldurulse vatandasi, valla top yekun savas ilan eder. ama turkiye'de halk bitmis. insanlar fakir ve vurdumduymaz. egitimsiz ve cikarci. cikarci millet , en ufak ozel menfaati icin devleti satan millet halk . iste boyle olduk. sehitlerimize allah rahmet eylesin.
03 Eylül 2012 Pazartesi, 16:54 Misafir bugün yargıtay başkanı diyor ki "terörle mücadelede hukuk içerisinde kalınmalıdır". peki batılı devletlerin hukuku yok mu onlar nasıl yapıyor 2 yıl gözaltı süresini. elbette hukuk içerisinde kalınsın ancak terörle mücadele için öyle bir hukuk yapın ki, bunun trafik suçu işleyene karşı olmadığı, gereken tüm bve en acımasız önlemlerin alındığı bir hukuk olsun ve işin stratejisini uzman bir teşkilat yönetsin.
03 Eylül 2012 Pazartesi, 15:20 Misafir çoktandır sözün bittiği yerdeyiz.ama hala aynı sözler allah bu milletin yardimcisi olsun. şehitlerimizin ruhu sad olsun