Advertisement

Spor Toto Süper Lig'e 7. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında 7 Ekim Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak derbi maça da sahne olacak Spor Toto Süper Lig'de 7. haftanın maç programı şöyle:

Cuma:

20.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Gaziantepspor-Medical Park Antalyaspor (Kamil Ocak)

20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

Cumartesi:

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Sanica Boru Elazığspor-Akhisar Belediyespor (Elazığ Atatürk)

19.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena)

7 Ekim Pazar:

16.00 Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Kayserispor (Tevfik Sırrı Gür)

19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu - Seyircisiz)

PTT 1. Lig'e 6. hafta maçlarıyla devam edilecek. 1. Lig'de 6. hafta maçlarının programı şöyle:

Cumartesi:

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kayseri Erciyesspor (Tavşanlı İlçe)

19.00 Göztepe-Torku Konyaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

7 Ekim Pazar:

14.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

19.00 Bucaspor-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

19.00 MKE Ankaragücü-Kartalspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)

8 Ekim Pazartesi:

20.00 1461 Trabzon-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)

Spor Toto 2. Lig'e 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. 2. Lig'de 5. hafta maçlarının programı şöyle:

-Beyaz Grup-

7 Ekim Pazar:

15.00 Ofspor-Körfez Futbol Kulübü (Of İlçe)

15.00 İnegölspor-İskenderun Demir Çelikspor (İnegöl İlçe)

15.00 Çamlıdere Şekerspor-Gaziosmanpaşaspor (Bağlum Belediye)

15.00 Kırklarelispor-Alanyaspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Bayrampaşaspor-Altay (Mimar Yahya Baş)

15.00 Anadolu Selçukluspor-Tokatspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Eyüpspor-Kızılcahamamspor (Eyüp)

15.00 Yeni Malatyaspor-Denizli Belediyespor (Malatya İnönü)

-Kırmızı Grup-

Cumartesi:

15.00 Hatayspor-Bandırmaspor (Kırıkhan İlçe)

7 Ekim Pazar:

15.00 Nazilli Belediyespor-Bozüyükspor (Nazilli İlçe)

15.00 Pendikspor-İstanbul Güngörenspor (Pendik)

15.00 Faturavizyon Kahramanmaraşspor-Fethiyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Sakaryaspor-Turgutluspor (Sakarya Atatürk)

15.00 Giresunspor-Tepecikspor (Giresun Atatürk)

15.00 Sarıyer-Çankırıspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Ünyespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

Spor Toto 3. Lig'e 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. 3. Lig'de 5. hafta maçlarının programı şöyle:

-1. Grup-

7 Ekim Pazar:

15.00 Fatih Karagümrük-Siirtspor (Vefa)

15.00 Bergama Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Kırıkhanspor-Gölcükspor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Pazarspor-Belediye Vanspor (Pazar İlçe)

15.00 İstanbulspor-Orhangazispor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Tekirova Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi DİSKİ Spor Tesisleri)

15.00 Beşikdüzüspor-Kastamonuspor (Vakfıkebir İlçe)

15.00 Sandıklıspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Sandıklı İlçe)

15.00 Çorumspor-Ankara Demirspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

-2. Grup-

7 Ekim Pazar:

15.00 İskenderunspor 1967-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Ümraniyespor-Silivrispor(Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Hacettepe-Bursa Nilüferspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 Belediye Bingölspor-Menemen Belediyespor (Bingöl Şehir)

15.00 Manavgat Evrensekispor-Aydınspor 1923 (Evrenseki)

15.00 Kilimli Belediyespor-Gebzespor (Ahmet Şerifoğlu)

15.00 Dardanelspor-Batman Petrolspor (Çanakkale 18 Mart)

15.00 Derince Belediyespor-Adıyamanspor (Derince Belediyesi)

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

-3. Grup-

7 Ekim Pazar:

14.00 OYAK Renault-Kahramanmaraş Belediyespor (Bursa Merinos)

15.00 Keçiörengücü-Beylerbeyi (Ankara Aktepe)

15.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Arsinspor (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Gümüşhanespor-Çorum Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Maltepespor-Kocaelispor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Yimpaş Yozgatspor-Sancaktepe Belediyespor (Yozgat Spor Tesisleri)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbakırspor (Darıca İlçe)

15.00 Altınordu-Elazığ Belediyespor (Alsancak)

15.00 Emrespor-Mardinspor (Isparta Atatürk)