Advertisement

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. tur ilk maçında Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Schalke 04'ün teknik direktörü Jens Keller, ortaya koydukları mücadeleden ve skordan memnun kaldığını söyledi.

Keller, karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, sarı-kırmızılı takım karşısında çok iyi bir oyun sergilediklerini belirterek, ''Bu akşam çok şeyi doğru yaptık, aklımıza koyduklarımızı uyguladık. Gol şansları bulduk. Kişisel hatalar yaptık, bundan dolayı da golü yedik. Daha fazla gol atabilirdik. Takımım atmosfere ayak uydurdu ve bu muhteşem atmosferde, çok memnun kaldığım bir oyun çıkardık'' diye konuştu.

Jens Keller, Galatasaray karşısında aldıkları beraberliğin iyi olduğunu dile getirerek, ''1-1 iyi bir sonuç. Önümüzde ikinci bir maç var. Ona göre önlemlerimizi alacağız'' ifadelerini kullandı.

Maçın öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Keller, "Galatasaray'ı çok iyi gözlemledik ve analiz ettik; nasıl kırabileceğimizi de tespit ettik. Futbol bir sonuç oyunudur, direk sonuca gitmek istiyoruz ve bunun için çaba sarf edeceğiz" açıklamasında bulunmuştu.

İlgili haber için tıklayınız...