Advertisement

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu canlı yayında açıklama yapıyor. Mutlu, "Gençlere yönelik bir müdahale olmayacak, Gezi Parkı'na yönelik bir müdahale olmayacak." açıklamasında bulundu.

"Çatışma ortamı arzu etmiyoruz, hassasiyet ile takip edeceğiz" diyen Vali Mutlu, "Benim bir sözüm var benim bir fikrim var yerine benim molotof kokteylim var, benim telsizim var, benim taşım sopam var" diyenlere karşı olduklarını vurguladı.

 

Devam ediyor...

BU HABERE YORUM YAZ
 
11 Haziran 2013 Salı, 14:53 Misafir sn valimiz kusura bakmasın ancak gerçekten yakıp yıkanlara karşı aciz ve cesaret verci hissettiriyor. artık gerçek göstericilerin arasına teröristlerin girdiğini ve kamu düzenini bozanlara karşı eylem yapıldığını, bu yüzden ülkesini seven insanların evine çekilmesi gerekir şeklinde açıklama yapması beklenirken, sadece ikide bir özür diliyor, rahat olun diyor, ortalık savaş alanına dönmüş, gezi parkındakiler rahat olsun diyor. orası kurtarılmış bölge mi sayın valim... ayrıca gözaltına al ertesi sabah sal bu da eylemcileri sürekli cesaretlendiriyor, polisi kanıksatıyor.