Advertisement

Galatasaraylı taraftarlar, görevine son verilen teknik direktör Fatih Terim'in Tarabya'daki evinin önünde toplanarak, deneyimli teknik direktöre destek verdi.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nun Terim'in sözleşmesinin feshedildiğini açıklamasının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde toplanarak kararı protesto eden ve yönetimi istifaya çağıran taraftarlar, daha sonra konvoy halinde deneyimli teknik adamın Tarabya'daki evine geçti.

Yaklaşık 500 sarı-kırmızılı taraftar, evinin önünde bir araya geldikleri Terim'e tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu. "İmparator Fatih Terim" şeklinde tezahüratlar yapan taraftarlar, kulüp başkanı Ünal Aysal'ı da istifaya çağırdı.

Fatih Terim, yoğun ilgi karşısında evinden çıkarak taraftarların yanına geldi. Taraftarları selamlayarak, helallik isteyen tecrübeli teknik direktörün oldukça üzgün olduğu görüldü. Terim, taraftarlara, "Hakkınızı helal edin" dedikten sonra tekrar evine döndü.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, daha sonra güvenlik görevlileri ve tribün liderlerinin yönlendirmesiyle Terim'in evinin bulunduğu sokaktan ayrılarak, sahildeki anayola indi. Bu sırada taraftarların yoğunluğu nedeniyle trafik bir süreliğine durdu.

Taraftarların ayrılmasının ardından Terim, polis eskortu eşliğinde evinden çıkış yaptı. Ancak taraftarlar, anayolda Terim'in içinde bulunduğu aracın önünü keserek, "Hocayı satanı biz de satarız", "Ünal Aysal istifa" ve "Cim Bom Bom halkındır, lisenin değil" şeklinde sloganlar attı.

Fatih Terim'in aracı, taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle ilerleyerek bölgeden uzaklaştı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
25 Eylül 2013 Çarşamba, 20:48 Misafir bunu haketmedi beyler
25 Eylül 2013 Çarşamba, 16:59 Misafir umarım milli takımdan da gönderilir. kimse yeri doldurulamaz değildir. kimse kurumundan büyük de değildir. gs ın "imparatora" a değil, sakin, soğukkanlı, mütevazi ve bilimsel zeka ile çalışan bir teknik direktöre ihtiyacı var. ünal aysal gibi pozitif bilimci bir yöneticinin böyle bir goygoy cu ile fazla bile çalıştığını düşünüyorum...
25 Eylül 2013 Çarşamba, 16:56 Misafir hiç kimse yeri doldurulamaz değildir...