Advertisement

Ak Yatırım Genel Müdürü Attila Penbeci, "Dünyanın en önemli finans merkezlerindeki gelişmeler ve piyasaların durumu, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'deki yatırımcılar tarafından da eş zamanlı olarak izlenebiliyor.  Küresel gelişmeleri yakından izleyen yatırımcılarımız, artık işlemlerini de küresel ölçekte yapmak ve daha çok sayıda uluslararası yatırım aracına ulaşmak istiyorlar" dedi.

Penbeci, Ak Yatırım olarak, Türkiye’deki yatırımcıların bu taleplerini teknolojik gelişmeler ile harmanlayarak, uluslararası yatırım araçlarının alınıp, satılabildiği (multi-asset)  bir global işlem platformu olan “TradeAll"u geliştirdiklerini ifade ederek, yatırımcılara 'yatırımın geleceğini' bugünden sunuyoruz." dedi.

TradeAll platformuna masaüstü ve tablet bilgisayarlar ya da akıllı telefonlar üzerinden ulaşılabileceğini kaydeden Penbeci; “Yatırımcıların hesap oluşturma işlemlerine başlamak için, TradeAll (www.tradeall.com)  internet sitesine girip, başvuru formunu doldurmaları yeterli olacak. Ak Yatırım’da TradeAll hesabı açtıktan sonra, uluslararası yatırım araçlarına erişim sağlayabilecekler. TradeAll kullanıcıları aynı zamanda tradeall.com web sitesinden, yatırım araçları ve piyasa gelişmelerine ilişkin bilgi alabilecekler.  Yatırımcılar TradeAll ile Forex, Futures, Hisse Senedi ve CFD işlemlerini tek bir platform üzerinden yapabilecek, emirlerini piyasalara doğrudan iletebilecek ve FX teminat hesaplarına 5/24 para transferi gerçekleştirebilecekler” dedi.