Advertisement

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Ankara'da trafik kazası geçirdi.

Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan uçakla Ankara'ya gelen Genç'in kullandığı otomobile, Esenboğa Havalimanı'ndan evine gitmek üzere seyir halindeyken Kuzey Ankara Çevre Yolu Etlik çıkışında bir otomobil çarptı.

Kazanın ardından Özel TOBB ETÜ Hastanesi'nde kontrolden geçirilen Genç, tetkiklerin ardından hastaneden ayrıldı.

Genç, hastane çıkışı gazetecilere yaptığı açıklamada, İstanbul'dan Ankara'ya geldiğini ve Esenboğa Havaalanı otoparkında bulunan aracına bindiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Aracımla yola çıktığımda yoğun sis vardı. Otoyolda sol şeritte giderken bir araba sol arkadan arabama vurdu. Aracıma kasten vurulduğunu düşünüyorum. Bu konuda hiçbir kuşkum yok. Arabamda hasar oldu, çalışmadı. Kaza nedeniyle bende ağrılar oldu. Daha önce ameliyat geçirdiğim için hastaneye geldim. Çok şükür ciddi bir durum yok ama ağrılarım var."

Bu arada, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Genç'i hastanede ziyaret etti.

BU HABERE YORUM YAZ
 
08 Ocak 2014 Çarşamba, 08:15 Misafir tabi tabii
06 Ocak 2014 Pazartesi, 12:20 Misafir sayın genç geçmiş olsun dileklerimi iletir. allahtan acill şifalar dilerim
06 Ocak 2014 Pazartesi, 10:52 Misafir türkiye 'de trafik kazalarından yılda 7000 kişi ölüyor, 15000 kişi sakat kalıyor. yaklaşık 1 milyon kaza oluyor ve 1 milyar tl hasar oluşuyor. bu vahşeti durdurmak için bir gün sizing başınıza mı gelmesini bekleyeceksiniz. trafikteki şiddeti durdurun artık. trafikteki barbarlığı, terörü, şiddeti durdurun artık. bu ülkede şiddet ve trafikte suç yapanın yanına kalıyor, neden?