Advertisement

Marmaris'te geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve 10 gündür yoğun bakımda tedavi gören tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak'ın hayatını kaybettiği bildirildi.

Öztoprak'ın kazadan sonra kaldırıldığı Marmaris Yücelen Hastanesi'nin başhekimi Dr. Tolga Çakmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 26 yaşındaki oyuncunun saat 21.30 sıralarında yaşamını yitirdiğini söyledi. Çakmak, 10 gündür yoğun bakımda olan Öztoprak'ın organ yetmezliği ve kalp durması sonucu öldüğünü bildirdi.

Öztoprak'ın cenazesinin sabah saatlerinde ambulansla Dalaman Havalimanı'na, oradan da uçakla toprağa verileceği İstanbul'a götürüleceği öğrenildi.

Armutalan beldesi Seyirtepesi mevkisinde 28 Aralık 2013'te, Datça'ya gösteri için giden İstanbul Kumbara Görsel Tiyatrosu ekibini taşıyan minibüs ile hafriyat kamyonunun çarpışması sonucu 26 yaşındaki Huban Öztoprak ağır yaralanmış, Marmaris Yücelen Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınmıştı.

BU HABERE YORUM YAZ
 
08 Ocak 2014 Çarşamba, 16:02 Misafir allah rahmet eylesin
08 Ocak 2014 Çarşamba, 09:33 Misafir türkiye şiddetin kol gezdiği ve maalesef toplumca şiddetin "makul ve normal" görüldüğü bir ülke oldu. trafik kazaları, şiddetin önemli bir parçası. çünkü, kazaların %95 'ı saygısız, sorumsuz, insan hayatına kasteden saldırgan sürüş tarzlarından kaynaklanıyor. sokaklarımız, evlerimiz, bireylerin hayatı ve bir çok yer şiddete teslim. birinci görevi insanların yaşam hakkını korumak olan devlet ise sadece seyrediyor. şiddet ülkemizde mutlak surette "tutuklu yargılanma" gerektirmeli. yeter artık şiddet yapanın yanına kalmasın.