Advertisement

Fenerbahçe Kulübü, Elazığspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçtan sonra yaptığı açıklamada, adil mücadele ve yarışma haklarına yönelik verilen stratejik kararların farkında olduklarını belirtti.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Öncelikle belirtmek isteriz ki, son haftalarda çeşitli nedenlerden dolayı büyük Fenerbahçe taraftarını ve futbol kamuoyunu tatmin edecek nitelikte bir futbol sergileyemediğimiz yolundaki görüşlere katılmakla birlikte, Fenerbahçe Kulübü olarak haftalardır futbolcularımızın emeklerine ve daha da önemlisi adil mücadele ve adil yarışma hakkımıza yönelik verilen stratejik kararların da farkındayız.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu başta olmak üzere, ilgili tüm yönetsel kurum ve kişilerden hiçbir talebimiz olmamakla birlikte artık 'tesadüf' ve 'formsuzluk' ile açıklanamayacak nitelik ve vahametteki bu kararları alan yetkili ve sorumluların derhal gereğini yapmasını, aksi takdirde Fenerbahçe camiasının bir başka 'Operasyon'u daha kaldıracak sabıra ve sükunete sahip olmadığını tüm kamuoyu ile paylaşırız."

BU HABERE YORUM YAZ
 
25 Şubat 2014 Salı, 09:13 Misafir 2010-2011 sezonunda trabzonsporun fenerbahçe ile yaptığı istanbuldaki maçta hakemin kararlarında operasyon yoktu da şimdi mi var. o maçtan sonra trabzonspor aleyhine düzenlenen operasyonları kim düzenledi. haksızlıkla kazandığınız ve hala olmamanız gereken bir ligde mücadele ederken operasyon yok da şimdi mi var...hep aynı senaryo aynı nakarat öndeyken bir şey yok kuyruk sıkıştı mı ver yansın... yeter artık düşün milletin yakasından.