Advertisement
GÜNCEL / SİYASET ABONE OL

Fenerbahçe Kulübü'nün "Son 90 dakika" adıyla taraftarına armağan ettiği futbol takımının şampiyonluk kutlamaları tribün şovla başladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kutlamalarda, yapılan anonsun ardından tribünler yoğun bir tezahürata başlarken, sarı-lacivert ışık şovları ve yakılan meşaleler geceye renk kattı.

Stat hoparlörlerinden çalınan müzik eşliğinde ışık gösterileri devam ederken, sahaya lazer ışıklarıyla "Şampiyon Fenerbahçe" yazısı ve sarı-lacivertli kulübün logosu yansıtıldı.

Müzik ve ışık gösterilerinin ardından Kıraç tekrar sahneye çıkarak, Fenerbahçe için bestelediği şarkıyı okudu.

Tribünlerin "Sarı lacivert şampiyon Fener" tezahüratlarının ardından sarı-lacivertli takıma madalyalarını verecek olan Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Emre Alkin, kupa töreninin yapılacağı sahneye çıktı.


- Aziz Yıldırım ve yöneticiler tünelin başında bekledi


Takımının idari görevlilerinden başlamak üzere futbolcuların tek tek sahneye çıktığı bölümde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri çıkış tünelinin başında koridor oluşturdu.

İdari görevliler ve teknik heyetin ardından tek tek futbolcuların ismi okunarak sahneye çağrıldı. Sahneye gelenlere madalyaları Alkin ve Kasapoğlu tarafından takıldı.

Futbolculardan Sow, sahneye davet edildiğinde yöneticilerin oluşturduğu koridordan geçerken başkan Aziz Yıldırım ile "selfie" yaptı. Gökhan Gönül koridordan geçtikten sonra "duran adam" pozu verirken, kaptan Emre Belözoğlu formasını öpüp taraftarın önünde eğildi.

Futbolcuların ardından yönetim kurulu üyeleri ve son olarak da başkan Aziz Yıldırım platforma çıktı.


- Sahneye köpek çıkardılar


Töreninin ardından platformun önünde şampiyonluk kupasının etrafında Dilber Ay-Kahtalı Mıçı şarkısı "Akşama geleceğim" ile oynayan sarı-lacivertliler, sahneye köpek getirdi.

Mehmet Topuz'a ait kangal cinsi köpeği sahneye çıkaran sarı-lacivertliler, daha sonra köpekle fotoğraf çektirdi.

Kutlamalar sırasında Volkan Demirel mikrofonu alarak taraftarlarla tezahürat yaptı. Daha sonra platformdan inen futbolcular sahada kupayla tur attı.

Emenike ve Webo, bir ara kale direğinin üzerine çıkarak, taraftarlarla tezahürat yaptı. Hollandalı futbolcu Kuyt, kupaya kızını oturtarak, basın mensuplarına poz verdi.

Mehmet Topuz köpeğiyle sahada dolaşırken, Mehmet Topal da bir süre köpekle seyircileri selamladı. Futbolcular, kupayla hatıra fotoğrafları çektirdi.

- Futbolcular maça çıkar gibi hazırlandı

Fenerbahçeli futbolcular, sezonun Kadıköy'deki "Son 90 dakikası"na adeta maça çıkar gibi hazırlandı.

Sarı-lacivertliler, çubuklu formalarıyla kupalarını almak için sahaya çıktı.

Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri sahneye çıkmadan önce soyunma odasına giderek futbolcuları bir kez daha tebrik etti.