TVRadyo

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e ara verilirken, heyecan Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de yaşanacak.

10 Ekim 2014 Cuma, 10:01 Güncelleme: 10 Kasım 2014 Pazartesi, 07:34

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, heyecan Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de yaşanacak.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 7, Kırmızı Grup'ta ise 8. hafta müsabakaları yapılacak. Spor Toto 3. Lig'e ise 6. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup


----------------


Yarın:


15.00 Hacettepe-Turgutluspor (Cebeci İnönü)


15.00 Körfez İskenderunspor-Ofspor (İskenderun 5 Temmuz)


15.30 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç)


15.30 Aydınspor 1923-Tokatspor (Adnan Menderes)


15.30 Centone Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Bahçelievler İl Özel İdare)


15.30 Pendikspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Pendik)


18.00 Tarsus İdmanyurdu-Ümraniyespor (Tarsus İlçe)


19.00 Yeni Malatyaspor-1461 Trabzon (Malatya İnönü)


19.00 Fethiyespor-Kartalspor (Fethiye İlçe)





Kırmızı Grup


----------------


12 Ekim Pazar:


14.00 Pazarspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Yeni Rize Şehir)


14.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kocaeli Birlikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)


15.00 Gölbaşıspor-Sarıyer (Gölbaşı İlçe)


15.30 Kırklarelispor-Altay (Lüleburgaz 8 Kasım)


15.30 Nazilli Belediyespor-Hatayspor (Nazilli İlçe)


19.00 Göztepe-Bandırmaspor (İzmir Atatürk)


19.00 MKE Ankaragücü-BUGSAŞ Spor (Ankara 19 Mayıs)


19.00 Kahramanmaraşspor-İnegölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)


13 Ekim Pazartesi:


14.30 Gümüşhanespor-Tepecikspor (Gümüşhane Yenişehir)





- Spor Toto 3. Lig


1. Grup


---------


12 Ekim Pazar:


14.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Zonguldak Kömürspor (Akçaabat Fatih)


15.00 Çorum Belediyespor-Manavgatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)


15.00 TUTAP Şekerspor-Çatalcaspor (Polatlı İlçe)


15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tuzla Belediye)


15.30 Bursa Nilüferspor-Kırıkhanspor (Nilüfer)


15.30 Gaziosmanpaşa-İstanbulspor (Tepecik)


15.30 Kızılcabölükspor-Tire 1922 (Tavas İlçe)





2. Grup


---------


12 Ekim Pazar:


14.00 Arsinspor-Maltepespor (Arsin İlçe)


14.00 Erzincan Refahiyespor-Çine Madranspor (Erzincan 13 Şubat)


15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)


15.00 Çankırıspor-Sancaktepe Belediyespor (Ilgaz)


15.00 Kemer Tekirovaspor-Yeşil Bursa (Dr. Fehmi Öncel)


15.00 Payas Belediyespor 1975-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Payas İlçe)


15.30 Derincespor-Gölcükspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)


15.30 Eyüpspor-Halide Edip Adıvarspor (Eyüp)





3. Grup


-----------


12 Ekim Pazar:


15.00 Kayseri Şekerspor-Erzin Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)


15.00 Etimesgut Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)


15.00 Sandıklıspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Sandıklı İlçe)


15.30 Orhangazispor-İstanbul Güngörenspor (Orhangazi İlçe)


15.30 Beylerbeyi-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)


15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Kemalpaşa Ulucak)


15.30 Bergama Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bergama 14 Eylül)


19.00 Sakaryaspor-Silivrispor (Sakarya Atatürk)

ÖNE ÇIKAN HABERLER
PİYASA ÖZET
Son %
BIST 100 90.263 -3,38
USD/TRY 6,0146 1,14
EUR/TRY 6,8317 1,24
EUR/USD 1,1341 -0,04
FAİZ 28,27 5,68
ALTIN/ONS 1.168,57 -0,53
BRENT 70,70 -0,08
Yukarı