Advertisement

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

Bahçeli'nin TBMM'deki makamında gerçekleyen görüşmede, Davutoğlu'na Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan ve AK Parti Ankara Milletvekil Ertan Aydın; Bahçeli'ye ise Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Başkan Yardımcıları Kenan Tanrıkulu ve Semih Yalçın, Genel Sekreter İsmet Büyükataman ile Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı eşlik ediyor.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Davutoğlu ve ekibini Meclis girişinde karşıladı ve odaya kadar eşlik etti.

Bahçeli, Davutoğlu ve beraberindeki heyeti makam odasının kapısında karşıladı.

Basına kapalı gerçekleşen görüşme, 13.00'te başladı ve 1 saat 45 dakika sürdü.

Davutoğlu, koalisyon turları kapsamında Çarşamba günü HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile görüşecek.

AA

BU HABERE YORUM YAZ
 
14 Temmuz 2015 Salı, 15:47 Misafir bu ülkenin ve insanlarımızın güzelliklere ,morale ihtiyacı var.herkesin birbirine saygı gösterdiği b ir ortama ihtiyaç var.birileri gölge etmese bu ortam tesis edilebilir.edemediğimiz zamanların (1975-1980) bedlini çoğumuz biliriz.